اجتماعیاخبار ویژهاستاناقتصادیسیاسیشاهوار

مدیران با محدودیت هایی روبرو هستند / توقع بی مورد نداشته باشید!

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

مشاور دفتر رئیس جمهور  گفت:  مدیران دستگاه‌های اجرایی در شرایط فعلی با محدودیت‌های قانونی، منابع و نظارتی مواجه هستند، فلذا در تعامل با مدیران و بیان انتظارات باید به این نکات و محدودیت‌ها توجه کرد و درخواست بی موردی نداشت.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، علی اصغر احمدی ظهر یکشنبه در نشست بررسی مسائل بیارجمند با حضور استاندار سمنان و نماینده شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی در شرایط فعلی با محدودیت‌های قانونی، منابع و نظارتی مواجه هستند.

وی افزود: در تعامل با مدیران و بیان انتظارات باید به این نکات و محدودیت‌ها توجه کرد و درخواست بی موردی نداشت.

احمدی در دیگر بخش سخنان خود گفت: از استاندار و مسئولان مربوط انتظار می‌رود تا پایان دولت دوازدهم برای انجام دو الی سه کار مهم در این منطقه برنامه‌ریزی لازم را داشته باشند که یکی از بخش های آن قطعا معدن خواهد بود.

مشاور دفتر رئیس جمهور افزود: بخش معدن و صنعت منطقه بیارجمند می‌تواند منجر به ایجاد صنایع ثروت آفرین و اشتغال‌زا شود که می‌بایست هماهنگی و جلسات لازم با مسئولان ذی‌ربط و وزارتخانه‌های مربوطه صورت گیرد.

احمدی بیان کرد: بیارجمند در حوزه‌های معدن، صنعت «صنایع وابسته به مواد اولیه موجود در منطقه و پایین دست»، کشاورزی و گردشگری دارای ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بسیار فراوانی است

وی گفت: طرح حرم تا حرم از پروژه‌های بسیار خوب و مؤثر در کشور است و درخواست ما از مسئولان آن است که این طرح را بر اساس مطالعات انجام‌شده و تغییری در مسیر ایجاد نکنند.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، علی اصغر احمدی در حالی سخن از عدم توقع مردم از مدیران به میان می آورد که عملکرد دولت در زمینه های مختلف به خصوص در زمینه اقتصادی و معیشتی مردم عملکردی غیر قابل دفاع به نظر می رسد.

از سوی دیگر عدم توقع داشتن از مدیران چیزی نیست که در نگاه یک مدیر جهادی گنجانده شود لذا از این منظر دیدگاه علی اصغر احمدی کمی عجیب به نظر می رسد چرا که غالبا مدیران باید بگویند مردم از ما مطالبه کنند نه اینکه مردم توقع خدمت نداشته باشند چرا که محدودیت وجود دارد و منابع نیست. گویی در زمان نیمه نخست دفاع مقدس منابع فراوان بود و محدودیت هایی هم وجود نداشت!

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن