استاناقتصادیراه و شهرسازیشاهوارگردشگری

۱۰۶ میلیارد تومان اعتبار به بیارجمند اختصاص یافت

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

نماینده شاهرود و میامی گفت: ۱۰۶ میلیارد تومان اعتبار از سفر رئیس جمهور به استان سمنان فقط به بخش بیارجمند تعلق گرفته است.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، سید حسن حسینی شاهرودی در نشست بررسی مسائل و مشکلات بخش بیارجمند با حضور مشاور دفتر رئیس جمهوری و همچنین استاندار سمنان در شهرداری بیارجمند ضمن بیان اینکه اعتبارات خوبی به بیارجمند رسیده است، بیان کرد: سهم بیارجمند از اعتبارات سفر ریاست جمهوری به استان سمنان ۱۰۶ میلیارد تومان است.

وی با بیان اینکه آب و راه دو مقوله پرهزینه اما پر اعتبار در بیارجمند هستند، ابراز کرد: علاوه بر طرح های حوزه آب موضوعاتی چون مسیر بردسکن و کاشمر و چاه جام و … نیز در دستور کار قرار دارد.

نماینده شاهرود و میامی درباره خشکسالی و نبود شغل در بیارجمند تاکید داشت: ماندگاری روستا و روستاییان منجر به پایداری امنیت در منطقه کویر می‌شود اما باید بستر را برای این امر فراهم کرد که این کار نیازمند رفع مشکلات مردم در بخش آب و خشکسالی است.

حسینی شاهرودی قلعه بالا را نمونه مشارکت مردمی در زمینه توسعه روستایی دانست و افزود: تعامل و همکاری مردم و مسئولان در روستای هدف گردشگری قلعه‌بالا منجر به رونق گردشگری در این روستا و تولید ثروت برای ساکنان شد که می‌تواند نقش الگویی برای کل استان سمنان داشته باشد.‌

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، هنوز هیچ مدرکی ازاینکه چه میزان از ۱۰۶ میلیارد تومان اعتبارات مصوب سفر ریاست جمهوری به بخش بیارجمند محقق شده باشد در دست نیست و هنوز معلوم نیست که چه میزان از این اعتبارات در سال ۹۸ و چه میزان در سال ۹۹ قرار است اختصاص یابد.

مردم امیدوارند تا با تخصیص این اعتبارات بتوانند شاهد ایجاد طرح های خوب در زمینه های مختلف اقتصادی و عمرانی باشند.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن