استان

مخازن آب استان سمنان نیازمند جایگزین هستند/نصب دوربین پایشی

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

معاون سیاسی و امنیتی استاندار سمنان با بیان اینکه مخازن آب استان می بایست برای مواقع بحرانی و ضروری جایگزین داشته باشند، گفت: این امر می تواند به کاهش مخاطرات کمک کند.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، حبیب الله خجسته پور در نشستی با حضور مدیران آب و فاضلاب روستایی استان سمنان به میزبانی این اداره کل در سمنان همزمان با ظهر پنج شنبه با بیان اینکه برای مخازن آبی و شبکه های آب در استان نیاز است تا جایگزین در نظر گرفته شود، بیان کرد: جانشینی مخازن برای رعایت الزامات پدافندی موضوعی حائز اهمیت است.

خجسته پور گفت: نصب دوربین های پایش تصویری و گشت مداوم و بازدید از مخازن و کنترل از راه دور از اقدامات موثر در جلوگیری از خطاهای انسانی است.

معاون استاندار سمنان خواستار ارتقای سیستم های پاشی برای مخازن آب شهرستان های استان سمنان شد و گفت: نباید در ارائه خدمات مردم خللی ایجاد شود و لذا در حوزه پدافند غیرعامل همیشه باید جایگزینی برای مخازن آب استان یافت.

وی با بیان اینکه تلاش برای تامین آب برای مردم یک عبادت است، افزود: همه خدمات و بسترها باید بر مبنای کمبود آب قرار گرفته وهمه دربحث نگهداری و منابع تامین آب پایدار بکوشند تا دچار مشکلات نشویم.

معاون استاندار سمنان روز پنج شنبه از مجموعه آبفار استان سمنان بازدید و با مدیران این مجموعه دیدار کرد.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن