استاناقتصادی

برخی واحد‌های تولیدی به بانک‌ها بدهکار هستند/ موانع تولید رفع شود

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

استاندار سمنان با بیان اینکه امروز دستگاه های اجرایی و ذی ربط باید در راستای رفع موانع تولید گام های اساسی بردارند، گفت: برخی واحد‌های تولیدی به بانک‌ها بدهکار هستند، اما این مسئله نباید سبب توقیف خط تولید این واحد‌های فعال در استان شود.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، علی رضا آشناگر در نشست گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان سمنان  با بیان اینکه رونق تولید و اشتغال از مهم‌ترین شاخصه‌های توسعه هر منطقه است، تاکید کرد:  تولید باید رونق یابد و لازم است که تمامی موانع پیش‌روی تولید در استان سمنان برداشته شود.

وی افزود: برخی واحد‌های تولیدی به بانک‌ها بدهکار هستند، اما این مسئله نباید سبب توقیف خط تولید این واحد‌های فعال در استان شود چرا که نباید هیچ واحدی تعطیل شود.

استاندار سمنان با بیان اینکه همگان با تبعات بیکاری و توقف تولید آشنا هستند، گفت: حمایت از تولید، صنعت‌گران و تولیدکنندگان در استان سمنان یک اصل است.

آشناگر با اشاره به مشکلات پیش روی واحد های تولیدی گفت: برخی خدمات استان به مراکز صنعتی که مالیات خود را در محل کارخانه و تولید محصول پرداخت نمی‌کنند، محدود شود تا زمینه پرداخت مالیات در مبدأ حاصل شود.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − دوازده =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن