استانشاهوارمذهبی

۱۵۴ اتوبوس زائران اربعین استان سمنان را جابجا می کنند/ مردم زودتر ثبت نام کنند

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

طبق مصوبه کمیسیون راه های ستاد اربعین استان سمنان قرار است کار جابجایی زائراتن اربعین امسال بر عهده ۱۵۴ اتوبوس باشد این میزان سال گذشته نزدیک به ۲۲۰ دستگاه بود.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، کمیته حمل و نقل ستاد اربعین استان سمنان در حالی به میزبانی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان تشکیل جلسه داد که یکی از مصوبات این نشست اعزام ۱۵۴ اتوبوس برای جابجایی زائران اربعین بود.

با توجه به آخرین مصوبات کمیته حمل‌ونقل مقرر شد تا جابجایی زائران اربعین استان از ۱۷ مهرماه آغاز و به مدت ۱۷ روز ادامه داشته باشد لذا داوطلبان اعزام به این سفر معنوی می بایست هرچه زودتر با مراجعه به سامانه اینترنتی ستاد اربعین ثبت نام کنند.

غلامرضا طحان دبیر کمیته حمل و نقل و سوخت ستاد اربعین استان سمنان در باره اعزام اربعین سال جاری گفت: سال‌های گذشته حرکت جمعیت قابل توجه زائران در اربعین حسینی از نقاط مختلف کشور به سوی مرزهای مشترک با کشور عراق انجام می شد که در سال‌ جاری به منظور جلوگیری از بروز بحران و مدیریت سفر بازگشت زائران، براساس شیوه نامه ابلاغی خدمات‌رسانی بر اساس طرح پس‌کرانه اجرا می شود.

وی افزود: شهر کرمانشاه به عنوان شهر پیش‌کرانه زائران استان تعیین شد و زائران بعد از انتقال از کشور عراق به مرز مهران از شهر کرمانشاه به سمت سمنان حرکت می کنند.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − ده =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن