اجتماعیشاهوارشهری

یک میلیارد تومان وام کارگشایی به مددجویان کمیته امداد میامی اعطا شد

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

رئیس کمیته امداد میامی، گفت: با هدف کارگشایی و اشتغال در شهرستان میامی از ابتدای سال جاری تا کنون یک میلیارد تومان و ۱۶۰ میلیون تومان تسهیلات به مددجویان کمیته امداد پرداخت شده است.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، محمد اصغری در گفتگویی درباره ارائه تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان میامی، تاکید کرد: یک میلیارد و ۱۶۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی و کارگشایی به مددجویان این شهرستان پرداخت شده و این روند در ادامه سال نیز تداوم خواهد داشت.

وی با بیان اینکه کمیته امداد امام (ره) در سطح میامی سه هزارو ۵۰۰ مددجو را زیر پوشش دارد، گفت: تسهیلات کارگشایی برای رفع مشکلات درمانی، معیشتی، فرهنگی، تحصیلی، مسکن، کمک‌ هزینه تأمین جهیزیه و سایر نیازمندی‌های پرداخت می شود.

رئیس کمیته امداد میامی گفت: ۴۶ مورد وام برای تعمیرات کلی و جزئی واحد های مسکونی نیز در شهرستان میامی طی سال جاری با اعتبار ۷۰۰ میلیون ریال پرداخت شده است.

اصغری گفت: از ابتدای سال تاکنون هشت واحد مسکن روستایی و شهری با اعتبار یک میلیارد و ۵۳۴ میلیون ریال ساخته شده که به مددجویان تحویل خواهد شد .

وی با بیان اینکه ۲۰۰ میلیون ریال برای تامین لوازم التحریر دانش آموزان جمع آوری شده است، گفت : از ابتدای طرح تاکنون ۶۶ میلیون ریال بصورت نقدی و ۱۳۳ میلیون ریال کمک غیر نقدی جمع آوری شده است.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، یکی از مسائلی که همواره در سطح استان سمنان مطرح می شود این است که تنها راه اشتغال زایی ارائه تسهیلات نیست لذا یکی از مواردی که می تواند به ارتقای اقتصادی مددجویان کمیته امداد و یا سایر تولید کنندگان شهرستان میامی کمک کند، ایجاد بازار هدف برای فروش محصولات تولیدی این شهرستان است.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 2 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن