شاهوارفرهنگی

فرماندار شاهرود روز خبرنگار را تبریک گفت

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

معاون استاندار سمنان و فرماندار شاهرود ضمن صدور پیامی روز خبرنگار و همچنین سالروز شهادت شهید محمود صارمی را گرامی داشت.

به گزارش شاهوار فردا به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شاهرود، محمد کرم محمدی در پیامی به مناسبت روز هفدهم مرداد ماه، روز خبرنگار و سالروز شهادت محمود صارمی، نوشت: ۱۷ مرداد ماه که به مناسبت شهادت شهید محمود صارمی، خبرنگار شهید خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران، روز خبرنگار نامگذاری شده که در حقیقت یادآور فرصتی است گران بها برای پاسداشت مقام شامخ انسان های فرهیخته ای که در راه روشنگری و آگاهی بخشی به آحاد جامعه جان خود را تقدیم کردند.

اینجانب ضمن پاسداشت خاطره شهدای اصحاب رسانه، جد و جهد شما عزیزان را در برافروختن چراغ اطلاع‌رسانی مستقل و مسئولانه ارج می‌نهم.

۱۷ مرداد مناسبتی است مغتنم برای تجلیل از خدمات همه خبرنگاران متعهد و دلسوز کشورمان که با تیغ برّان قلم، با سفیران یأس و دروغ و تباهی در ستیزند و پا به کارزار جنگ نرم با دشمنان انقلاب اسلامی نهاده اند. بی شک، دستیابی به قله‌های پیشرفت، سربلندی و سعادت کشور، مراقبت از منافع ملی و مصالح مردم و آرمان‌های ارزشمند انقلاب اسلامی جز با حق‌جویی، صدق و مجاهدت در عرصه آگاهی ممکن نمی‌شود.

اینجانب این روز شکوهمند را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و از تلاش های ارزشمند فعالان این حوزه در عرصه انعکاس و اطلاع رسانی اخبار تعالی بخش جامعه قدردانی می نمایم. امیدوارم همواره در راه خدمت به مردم پیروز و سربلند باشید.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + شش =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن