اقتصادیراه و شهرسازیشاهوار

سرمازدگی مشکلات عدیده ای برای کشاورزان مجنی بوجود آورده است

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

امام جمعه مجن ضمن انتقاد تلویحی از عملکرد برخی دستگاه ها، گفت: سرما زدگی و تگرگ خسارات عمده ای به کشاورزی و باغداری شهر مجن وارد آورده که پیگیری آن ها باید در دستور کار مسئولان باشد.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، حجت الاسلام حسین جناتی در دیدار استاندار سمنان با مسئولان شهرستان شاهرود و شهر مجن ضمن بیان اینکه اغلب مردم مجن از راه کشاورزی ارتزاق می کنند، گفت: دو سال پیاپی است که سرما زدگی و تگرگ محصولات کشاورزی این شهر را تحت الشعاع قرار می دهد لذا باید به مشکلات مردم رسیدگی کرد.

وی با بیان اینکه بر اثر سرما و حوادث طبیعی، مشکلاتی برای کشاورزان مجن بوجود آمده که در خصوص پرداخت خسارات ایجاد شده، نیاز به توجه استانداری سمنان و مسئولان دارد، بیان کرد: امروز اغلب اراضی کشاورزی مجن به باغ بدل شده اند تا الگوی کشت صورت بگیرد لذا مردم هم حق دارند که حمایت مسئولان را بخواهند .

امام جمعه مجن همچنین با انتقاد از وضعیت سه راهی مجن و تصادفات متعدد در آن، گفت: باید فکری بحال این بخش از جاده شاهود- مجن کرد چرا که سال های سال از ما تلفات زیادی گرفته است.

جناتی بیان کرد:  ترمیم، بهسازی و آسفالت معابر خاکی این منطقه یکی از مطالبات دیگر مردم و مسئولان مجن است که از استاندار محترم می خواهیم تا به این مهم توجه و رسیدگی کنند.

امام جمعه مجن گفت: مردم امروز در این شهر درگیر مشکلات و فشار شدیدی هستند که باید موارد مطروحه درباب مشکلات آن‌ها مدنظر مسئولان استانداری سمنان باشد.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن