اخبار ویژهاستاناقتصادیراه و شهرسازیشاهوارشهری

اقدامات و سفرهای نمایشی استاندار جهت کاستن از بار سنگین انتقادات به هامش مسئله ساز/ ۴۵۰ میلیون تومان اعتبار به ۳شهر بخش بسطام

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

استاندار سمنان گفت: شهرهای بخش بسطام شامل بسطام، مجن و کلاته خیج مجموعاً ۴۵۰ میلیون تومان اعتبار (هر کدام ۱۵۰ میلیون تومان) دریافت کردند که این اعتبارات ذیل کمیته برنامه ریزی استان سمنان مصوب می شود.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، علی رضا آشناگر در دومین روز سفر خود به شرق استان سمنان و در جمع مسئولان بخش بسطام به میزبانی هتل جهانگردی ضمن بیان اینکه شهرهای مجن، بسطام و کلاته خیج هر کدام ۱۵۰ میلیون تومان اعتبار دریافت کردند، بیان کرد: ۴۵۰ میلیون تومان در مجموع به شهرهای بخش بسطام تعلق گرفته است.

وی با بیان اینکه این اعتبارات در شورای برنامه ریزی مصوب می شود، تاکید کرد: امیدواریم این اعتبارات ضمن تخصیص به خوبی در راستای بهسازی شهری مورد استفاده قرار گیرد.

استاندار سمنان گفت: علاوه بر آن اعتباری برای تکمیل مطالعات شهرهای بسطام و مجن در نظر گرفته خواهد شد .

آشناگر با بیان اینکه جاده دسترسی سد مجن و یک طرح زیباسازی شهری توسط شهرداری این شهر نیز اعتبار ای دریافت کردند گفت: مجن شهری است که می توان با استفاده از ظرفیت های گردشگری و تولیدی آن توسعه را به منطقه هدیه داد.

وی درباره بسطام نیز گفت: یکی از مشکلات مردم این بخش سرمازدگی است که طی دیدار با معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری این موضوع را مطرح کردیم و مقرر شد تا بسطام و شاهرود پایلوت اجرای طرح مقاوم سازی علمی در برابر خسارات ناشی از سرمازدگی باشد.

به گزارش شاهوار فردا، استاندار سمنان در حالی به شرق استان سمنان سفر کرده که در یکماه اخیر انتقادات وسیعی در شرق استان به عملکرد وی وجود داشت از جمله امضای هامش نامه جنجالی ستاد توسعه سمنان که سراسر تفرقه بود و درخواست انتقال همه ادارات کل را از شاهرود به سمنان مطرح می کرد.

به نظر می رسد سفر دو روزه استاندار سمنان بی ربط به این انتقادات و همچنین عدم توسعه متوازن در سراسر استان سمنان نبوده و صرفا جهت کاستن از بار سنگین انتقادات به عملکرد وی می باشد.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × پنج =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن