اجتماعیسیاسیشاهوار

باید نگرش‌ها را تغییر داد/ فرصت ها را در اختیار مردم قرار دهیم

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

سرپرست فرماندار شاهرود با بیان اینکه هروقت کارها را به مرم سپردیم بهترین نتیجه را گرفتیم، می گوید: فرصت‌ها می‌بایست در اختیار مردم قرار گیرد تا بتوانیم موفقیت های چشم گیر را مشاهده کنیم

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، احمد خرم در شورای اداری شهرستان شاهرود که در فرمانداری همزمان با روز شنبه برگزار شد، ضمن بیان اینکه باید به‌جای عوض کردن آدم‌ها نگرش آنها را تغییر داد که این اقدام با توجه به ظرفیت‌های موجود در شهرستان قابل انجام بوده و می‌توان به رشد و توسعه دست‌یافت، تاکید داشت: باید به مردم تکیه کرد.

وی با بیان اینکه مردم ما توانمندی های زیادی دارند، گفت: باید از این توانمندی ها به نحو احسن استفاده کرد.

سرپرست فرمانداری شاهرود گفت: هرکجا مردم ورود کردند شاهد رشد و توسعه بودیم مانند دفاع مقدس و صحنه هایی چون انتخابات و … که مردم ما نشان دادند که اهل حماسه هستند.

خرم گفت: باید به این سمت گام برداشت که به سمت تحول حرکت کنیم تحریم‌ها فرصتی برای خودباوری ایجاد کرد و استفاده از ظرفیت‌های بومی در این راستا می‌توان. رضایتمندی را ۲۰الی ۳۰درصد افزایش دهد.

وی افزود: باید در این جلسات نگاهی به گذشته داشت و با توجه به آینده و مسیر جلو را ترسیم کرد که با توجه به شعار سال هدف‌گذاری باید به این مبنا باشد که در راستای رونق تولید گام برداریم.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، سخنان خرم در حالی مطرح می شود که همگان می دانند باید از ظرفیت های مردمی استفاده کرد اما آنچه مردم نمی دانند این است که بالاخره کی قرار است این شعارها به عمل بدل شود؟

امروز و در دولت روحانی در سطح شهرها و روستاهایی چون شاهرود و امثال آن، شاهد دورترین فاصله بین مردم و مسئولان دولتی هستیم امروز مردم نارضایتی های وسیعی از ادارات دولتی، استعلام ها، بیمه های درمانی، عقب افتادن حقوق ها، گرانی ها و … دارند و بیش از هر زمانی مسئولان پاسخگویی را فراموش کرده اند.

در حالی که امام خمینی(ره) مردم را ولی نعمتان مسئولان انقلاب اسلامی نامیدند و حجت را برای همگان تمام کردند.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن