اجتماعیاستانحوادث

۱.۵ تن مواد مخدر در شاهرود کشف شد

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف نزدیک به یک و نیم تن مواد مخدر در این شهرستان خبر داد و گفت: بیش از هزار و ۴۰۰ کیلوگرم تریاک و سه کیلوگرم هروئین در طرح مشترک ناجای سمنان و خراسان رضوی کشف و ضبط شده است.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، سرهنگ عبداله حسنی در نشستی با حضور خبرنگاران از کشف یک و نیم تن تریاک و هروئین در شاهرود خبر داد و گفت: این میزان ماده مخدر طی طرح مشترک ناجای سمنان و خراسان رضوی کشف و ضبط شده است.

وی افزود: یک هزار و  ۴۴۶کیلوگرم مواد مخدر در طرح مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان‌های سمنان و خراسان رضوی کشف و ضبط شده است.

فرمانده انتظامی استان سمنان این محموله مواد مخدر از محورهای مواصلاتی شاهرود به سمت سایر استان‌های کشور در حرکت بود که با اقدام به موقع ماموران نیروی انتظامی شناسایی و راننده خودرو پس از اعلام ایست ماموران با سرعت به سمت شهر شاهرود تغییر مسیر داد و فرار کرد.

حسنی با بیان اینکه ماموران به دنبال این مجرم تغییر مسیر دادند، گفت: عملیات تعقیب و گریز خودروی مظنون یک ساعت به طول انجامید و چندین تیر از سوی پلیس به لاستیک های خودروی مذکور شلیک شد،

وی افزود: راننده این خودرو پس از رها کردن ماشین اقدام به فرار با پای پیاده کرد که از ناحیه پا مورد اصابت تیر ماموران قانون قرار گرفت و در نهایت دستگیر شد. 

حسینی بیان کرد: پس از بازرسی خودرو یک هزار و ۴۴۳کیلوگرم تریاک و سه کیلوگرم هروئین از خودروی مذکور کشف و پرونده به مراجع قضایی ارسال شد .

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا این یکی از بزرگترین محموله های مواد مخدر کشف شده توسط ناجا در سال ۹۸ در سطح استان سمنان است.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − پنج =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن