اجتماعیراه و شهرسازیشاهوار

زیرساخت های شهرک صنعتی کالپوش ایجاد شود

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

حسینی شاهرودی نماینده شاهرود و میامی در مجلس با بیان اینکه کالپوش دارای ظرفیت های عظیم تولیدی به خصوص در حوزه صنایع تبدیلی دارد، گفت: زیرساخت های شهرک صنعتی کالپوش ایجاد شود .

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، سید حسن حسینی شاهرودی ظهر چهارشنبه در حاشیه سفر استانداری سمنان به کالپوش با بیان اینکه ایجاد صنایع تبدیلی در منطقه کالپوش، یکی از نیازهای اصلی و ضروری منطقه است، تاکید کرد: باید به سمت صنعت در این منطقه گام برداشته و از تک‌محصولی بودن فاصله بگیریم.

وی بابیان اینکه کلنگ زنی ناحیه صنعتی کالپوش اتفاقی ویژه است که امروز شاهد آن بودیم، تأکید کرد: زیرساخت‌های این ناحیه فراهم می‌شود لذا امیدواریم طبق قولی که داده‌شده تا یک سال آینده تمامی این زیرساخت‌ها تکمیل و شاهد حضور سرمایه‌گذاران باشیم.

نماینده شاهرود و میامی گفت: هرچه در کشاورزی به سمت صنعتی و مکانیزه شدن پیش برویم، از اشتغال آن کاسته خواهد شد و نیاز است تا با اقداماتی ازاین‌دست، شاهد حضور صنعتگران در این منطقه بوده و فرصت اشتغال ایجاد شود.

حسینی شاهرودی بابیان اینکه میامی به‌عنوان یکی از ۳۱ شهرستان کمتر توسعه‌یافته در کشور انتخاب‌شده است، گفت: نیاز است تا مدیریت جهادی در راستای تحقق اهداف این مهم گام برداریم.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، شهرک جدید در حال ساخت روستای حسین‌آباد کالپوش پس از رانش هفت ماه پیش زمین در این منطقه در دست ساخت است

امروز استاندار سمنان از این شهرک بازدید کرد و از نزدیک در جریان رسیدگی به امور این شهرک قرار گرفت.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 15 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن