شاهوار

۲۶ میلیون تومان وام بلاعوض برای روستائیان حسین‌آباد کالپوش در نظر گرفته شده است

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

امام‌جمعه کالپوش بابیان اینکه ۹۵میلیون تومان وام ساخت‌وساز برای روستائیان حسین‌آباد کالپوش منظور شد، گفت: ۲۶ میلیون تومان این مبلغ بلاعوض است.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، حجت الاسلام اسماعیل بهرامی در حاشیه بازدید استاندار سمنان از شهرک جدید التاسیس حسین آباد کالپوش پس از رانش فروردین ماه ۹۸، بیان کرد: ۹۵میلیون تومان وام ساخت‌وساز برای روستائیان حسین‌آباد کالپوش منظور شده که ۲۶ میلیون تومان این مبلغ بلاعوض است.

وی افزود: این وام برای ساخت‌وساز و خرید وسایل موردنیاز منزل برای مردم منطقه در نظر گرفته‌شده است

امام جمعه کالپوش گفت: بالغ‌بر ۲۶ میلیون تومان این مبلغ بلاعوض است که مردم منطقه می‌توانند با مراجعه به بنیاد مسکن از آن بهره‌مند شوند.

بهرامی گفت: خوشبختانه دولت و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به‌عنوان یک‌نهاد ولایی طرح‌های خوبی برای منطقه ارائه کردند که در این مرحله برای پیشرفت کار نیاز به مشارکت و همراهی مردم است.

وی افزود: حضور تیم‌های مددکاری، خدمات پزشکی و مسئولان توانست روح امید را در بین مردم ایجاد کند که انتظار می‌رود این موج تا استقرار کامل روستا ادامه‌دار باشد.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، در حالی صحبت از پرداخت ۲۶ میلیون تومان وام بلاعوض به جسین آبادی ها است که خسارات وارده به این مردم بسیار بالاتر از ارقامی از این دست است که صحبت از ۲۶ میلیون تومان برای تمام مردم کمی عجیب است!

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 12 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن