اجتماعیسیاسیشاهوار

آیین نامه ها و مقررات دست و پا گیر نارضایتی مردم را فراهم می کند/مسئولان کاری کنند

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

امام جمعه شاهرود با نارضایتی از بروز برخی ناهماهنگی ها و مشکلات برای مردم و سرمایه گذاران، گفت: آیین نامه ها و مقررات دست و پا گیر نارضایتی مردم را فراهم می کند که باید مسئولان و نمایندگان مجلس برای این منظور اقدامی کنند.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، حجت الاسلام عباس امینی در خطبه های نماز جمعه امروز، جمعه دوازدهم مهرماه ۹۸ به میزبانی مدرسه قلعه ضمن بیان اینکه آیین نامه ها و مقررات دست و پا گیر نارضایتی مردم را فراهم می کند، تاکید کرد: مسئولان برای رفع این مشکلات کاری صورت دهند.

وی گفت: گاهی در قوانین تناقض هایی بوجود آمده که این بازنگری ها موجب می شود قوانین اضافی برداشته شده و اثرات خوبی در جامعه می گذارد.

امام جمعه شاهرود اصل ۴۴ و قانون واگذاری بخش خصوصی را یک مطالبه مردمی و عمومی خواند و تاکید داشت: تبیین و پیگیری این مطالبه بر عهده فرهیختگان است هرچند ما معتقد هستیم که  این مطالبه با حفظ آرامش ، عزت و بدون تنش پیگیری شود و از همه مهمتر اینکه باید ببینیم اثرات این اصل در زندگی مردم چه خواهد بود.

وی افزود: ابلاغ سیاست های کلی نظام با مشورت مجمع تشخیص مصلحت نظام از اختیارهای رهبری است که اوایل مهرماه امسال سیاست های کلی قانونگذاری ابلاغ شد.

امینی در ادامه گفت: اربعین نشانه اقتدار همه مظلومین جهان است و سازمان سیا، موساد و عربستان و همدستانشان بدانند نمی توانند از این حرکت عظیم و با برکت شیعیان جلو گیری کنند.

وی به اقتدار جبهه مقاومت نیز اشاره کرد و گفت: سپاه پدیده برآمده از انقلاب است که در دوران پس از جنگ به بلوغ رسیده و در فتنه ها نلرزیده است.

امینی در دیگر بخش سخنان خود ضمن گرامی داشت روز ناجا، تاکید داشت: نیروی انتظامی مظهر نظم، امنیت ، اقتدار و عزت داخلی است .

وی افزود: نیروی انتظامی با تقدیم افزون بر ۱۳ هزار شهید و ۲۲ هزار جانباز تنها نیروی مسلحی است که درهمه اجزای زندگی مردم از تولد تا مرگ حضور دارد.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + هفت =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن