اجتماعیسیاسیشاهوارمذهبی

عزت و سربلندی ملت یمن نتیجه پایداری در برابر نظام سلطه است

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

امام جمعه میامی با بیان اینکه عزت و سربلندی ملت یمن  نتیجه پایداری در برابر نظام سلطه است ، گفت: مردم یمن برای مقابله با توطئه دشمنان ، باید مقاومت کرده و با وحدت در برابر دشمن بایستند.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته به میزبانی مسجد جامع میامی ضمن بیان اینکه عزت و سربلندی ملت یمن  نتیجه پایداری در برابر نظام سلطه است ، بیان کرد: مردم یمن برای مقابله با توطئه دشمنان ، باید مقاومت کرده و با وحدت در برابر دشمن بایستند.

وی گفت: امام جمعه میامی با بیان اینکه عزت و سربلندی ملت یمن  نتیجه پایداری در برابر نظام سلطه است ، گفت: مردم یمن برای مقابله با توطئه دشمنان ، باید مقاومت کرده و با وحدت در برابر دشمن بایستند.

صفایی پور به هفته ناجا نیز اشاره کرد و گفت: امنیت و آرامش کشور مرهون تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی و نیروهای مسلح است و این نیرو مظهر عزت واقتدار کشور و باید خدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند

وی افزود: پلیس بهترین پشتیبان برای مردم است و مردم باید به این نیرو افتخار کنند و در برقراری امنیت نیروی انتظامی را یاری کنند

صفایی پور به سفر روز گذشته استاندار سمنان به شهرستان میامی هم اشاره ای کرد و بیان داشت: در بخش های صنعت، گردشگری و کشاورزی، طرح های متعددی در شهرستان تدوین و ارائه خواهد شد که اجرای آن ها نیاز به برنامه ریزی و اولویت بندی دارد.

وی گفت: شهرستان میامی در حوزه معدن یکی از قطب های استان محسوب می شود، نیاز است با برنامه ریزی مناسب و راهکارهای مطلوب، از خام فروشی جلوگیری شود.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، آشناگر استاندار سمنان در روزهای اخیر طی بازدید از طرح های نیمه کاره و انجام شده میامی از روستای حسین آباد و طرح شهرک جدیدالتاسیس این روستا نیز بازدید کرد.

یکی از مطالبات مردم تسریع در خدمت رسانی به مردم حسین آباد است که هفت ماه با مشکل رانش دست و پنجه نرم می کنند.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + یک =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن