اجتماعیشاهوارفرهنگیورزش

نایب قهرمان جهان مدال خود را تقدیم به شهید کلباسی کرد

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

ستایش قهرمانی دختر ۱۴ ساله قهرمان جهان در رشته تکواندو با سفر به شاهرود مدال نقره مسابقات جهانی خود را تقدیم شهید کلباسی و خانواده وی کرد.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، آیین اهدای مدال نقره دختر ۱۴ ساله قهرمان جهان  ستایش قهرمانی به خانواده شهید فرامرز(علی) کلباسی در شاهرود با حضور مسئولان و ورزش کاران شهرستان و همچنین خانواده شهید کلباسی برگزار شد.

حضور در گلزار شهدا و غباروبی مزار شهید کلباسی از دیگر برنامه های این آئین معنوی بود.

امام جمعه شاهرود در حاشیه این مراسم گفت: این دختر مسلمان ایرانی ورزش قهرمانی را همراه عفاف و حجابش در میدان های بین المللی به دست آورده که کاری بسیار ارزشمند است.

حجت الاسلام عباس امینی افزود: اهدای نشان های قهرمانی تکواندوکاها، برای فدارسیون تکواندو کار مهمی بوده و یک پیوست فرهنگی است.

وی با بیان اینکه تمامی قهرمانان و ورزشکاران باید از این پیوست های فرهنگی را به ورزش خود پیوند بزنند، ادامه داد: ورزشکاران با این اقدام ها،همراه ورزیدگی جسمی به روحیه معنوی دست پیداکنند.

امینی تاکید کرد: امام راحل و شهیدان که قهرمانان اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند را نباید هرگز فراموش کرد که باعث همه خیر و برکات در کشور هستند.

در این آیین حسین جلالی تکواندوکای پیشکسوت شاهرودی همرزم شهید علی کلباسی  خاطراتی از این شهید و لحظه شهادتش درعملیات کربلای ۲ درعمق خاک عراق را بیان کرد.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن