اجتماعیشاهوارفرهنگیورزش

نایب قهرمان جهان مدال خود را تقدیم به شهید کلباسی کرد

بازدیدها: ۶۷

ستایش قهرمانی دختر ۱۴ ساله قهرمان جهان در رشته تکواندو با سفر به شاهرود مدال نقره مسابقات جهانی خود را تقدیم شهید کلباسی و خانواده وی کرد.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، آیین اهدای مدال نقره دختر ۱۴ ساله قهرمان جهان  ستایش قهرمانی به خانواده شهید فرامرز(علی) کلباسی در شاهرود با حضور مسئولان و ورزش کاران شهرستان و همچنین خانواده شهید کلباسی برگزار شد.

حضور در گلزار شهدا و غباروبی مزار شهید کلباسی از دیگر برنامه های این آئین معنوی بود.

امام جمعه شاهرود در حاشیه این مراسم گفت: این دختر مسلمان ایرانی ورزش قهرمانی را همراه عفاف و حجابش در میدان های بین المللی به دست آورده که کاری بسیار ارزشمند است.

حجت الاسلام عباس امینی افزود: اهدای نشان های قهرمانی تکواندوکاها، برای فدارسیون تکواندو کار مهمی بوده و یک پیوست فرهنگی است.

وی با بیان اینکه تمامی قهرمانان و ورزشکاران باید از این پیوست های فرهنگی را به ورزش خود پیوند بزنند، ادامه داد: ورزشکاران با این اقدام ها،همراه ورزیدگی جسمی به روحیه معنوی دست پیداکنند.

امینی تاکید کرد: امام راحل و شهیدان که قهرمانان اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند را نباید هرگز فراموش کرد که باعث همه خیر و برکات در کشور هستند.

در این آیین حسین جلالی تکواندوکای پیشکسوت شاهرودی همرزم شهید علی کلباسی  خاطراتی از این شهید و لحظه شهادتش درعملیات کربلای ۲ درعمق خاک عراق را بیان کرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 4 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن