اجتماعیاستاناقتصادیشاهوار

فرصت‌های شغلی برای جوانان طرودی مهیا می شود

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

معاون استاندار سمنان گفت: راه‌اندازی کارخانه فرآوری مس طرود در دستور کار است که با انجام آن قطعا فرصت های شغلی برای جوانان طرودی به وجود می آید و شاهد توسعه و تحول در منطقه خواهیم بود.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، منوچهر فخری در دیدار با دهیاران و اعضای شورای اسلامی دهستان طرود و روستاهای همجوار ضمن بیان اینکه راه‌اندازی کارخانه فرآوری مس طرود در دستور کار است، بیان کرد: این مهم می‌تواند به ایجاد فرصت‌های شغلی جوانان منطقه و مهاجرت معکوس کمک کند.

وی افزود: مشکلات کارخانه فرآوری مس طرود بررسی و پیگیری لازم از سوی دستگاه‌های اجرایی مربوطه  انجام خواهد شد،

فخری گفت: تا با راه‌اندازی این کارخانه فرصت اشتغال برای جوانان روستاهای دهستان طرود فراهم می شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان بابیان اینکه زیرساخت‌های لازم برای توسعه با مشارکت خیران و بخش خصوصی زودتر به نتیجه می‌رسد، ابراز داشت: در راستای توسعه علم و دانش دختران روستایی به همت یکی از خیران مدرسه‌ساز یک باب مدرسه شش کلاسه دخترانه در دهستان طرود کلنگ‌زنی شد.

فخری ضمن بیان اینکه مردم روستا کمترین توقع رادارند و نیازمند بیشترین توجه از سوی مسئولان هستند، تصریح کرد: مشکل آب مردم روستای طرود می‌بایست بررسی و حل شود و از سویی مدیران دستگاه‌های اجرایی باید تلاش کنند تا مشکلات حوزه این دهستان برطرف شود.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، پس از چهار دهه بالاخره طرود در ظرف سه سال اخیر روی خوش خدمت و البه سرمایه گذاری را به خود دیده و معادن در این منطقه مستعد آغاز به کار کرده اند که امیدواریم این روند به اشتغال زایی طرودی ها منجر شود و معادن از نقاط دیگر ایران اسلامی کارگر به منطقه نیاورند.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 3 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن