اجتماعیاخبار ویژهاستانسیاسیشاهوارشهری

شورای شهر رویان استعفا کرد / بحران بزرگ در یک شهر کوچک

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

اعضای شورای اسلامی شهر رویان پیش از ظهر پنج شنبه استعفای خود را تقدیم سرپرست فرمانداری شاهرود کردند دلیل این امر از رسانه ها مخفی مانده اما بروز برخی اختلافات با مدیران و اعتراض نسبت به اعتبارات علت این امر گمانه زنی می شود.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، اعضای شورای شهر رویان دسته جمعی استعفا کردند علت این استعفا هنوز معلوم نیست اما یک منبع آگاه به خبرنگار ما گفت این استعفا به دلیل بروز برخی مشکلات به خصوص در طرح های عمرانی رخ داده است و البته به نوعی مانوری با موضوع اعتراض است.

از انجا که نامه ارسالی به فرمانداری شاهرود رونوشتی به نماینده شاهرود و میامی نیز دارد نشان می دهد اعضای شورای شهر درباره این استعفا هدفی داشته اند که به نوعی اعتراض باز می گردد.

بروز برخی اختلافات با مجموعه مدیریت فرمانداری و استانداری و مدیریت شهری از یک سو اعتراض به عدم اختصاص اعتبارات از سوی دیگر و همچنین بروز اختلافات جزء علت های بیان شده درباره این استعفا هستند.

هیچ کدام از اعضای شهر موارد فوق را تذکیب یا تائید نکرده اند.

هنوز علت اصلی این استعفا معلوم نیست اما این استعفا درست در موقعی داده می شود که معاون استاندار سمنان و همچنین مدیرکل دفتر روستایی استانداری سمنان در بخش مرکزی هستند.

خبر های تکمیلی در ادامه منتشر خواهند شد.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن