شاهوارشهری

ایجاد و بهسازی بیش از ۱۱ هزار متر شبکه توزیع برق در بسطام

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

مدیر امور برق بسطام از احداث و بهسازی بیش از ۱۱ هزار متر شبکه توزیع برق در این منطقه در سال جاری خبر داد.

به گزارش شاهوار فردا، به نقل از فارس سیدحمیدرضا موسوی اظهار کرد: در شش ماهه اول سال جاری، طرح توسعه و بهینه‌سازی ۱۱ هزار و ۴۶۴ متر شبکه‌های فشار ضعیف و فشار متوسط هوایی و زمینی در منطقه بسطام اجرایی شد.

وی با اشاره به اینکه هشت هزار و ۵۴ متر شبکه توزیع برق جدید از ابتدای امسال تاکنون دایر شده است، افزود: سه هزار و ۴۱۰ متر از این شبکه‌ها نیز بهینه‌سازی شد.

مدیر امور برق بسطام با بیان اینکه ۱۲ ایستگاه توزیع برق باقدرت ۸۴۰ کیلوولت آمپر در جهت تغذیه برق متقاضیان و مشترکان جدید نصب شده، تصریح کرد: با برقراری این تعداد ترانس هوایی، هم‌اینک مجموع ظرفیت پست‌های توزیع برق بسطام، ۹۷ هزار و ۸۶۵ کیلوولت آمپر است.

موسوی با بیان اینکه دایرسازی یک هزار و ۸۱۶ متر کابل خودنگهدار از طرح‌های صورت گرفته به شمار می‌رود، اضافه کرد: در این مدت، ۶۴ پروژه عمرانی برق‌رسانی انجام و برای عملیاتی ساختن این تعداد پروژه، ۱۶ میلیارد و ۶۰۵ میلیون ریال سرمایه‌گذاری شده است.

وی اظهار کرد: احداث شبکه فشار متوسط و فشار ضعیف و نصب پست عمومی هوایی به قدرت ۱۰۰ کیلوولت آمپر در خیابان بابا ابوالقاسم، توسعه پست عمومی و شبکه فشار متوسط روستای امیریه و بهسازی شبکه فشار ضعیف جهت بهبود ولتاژ مشترکان و دایرسازی سرخط عمومی روستای میقان از دیگر اقدامات اجرایی در شش ماهه نخست سال جاری محسوب می‌شود.

مدیر امور برق بسطام بیان کرد: فاز اول طرح رینگ فیدر محرم به طول چهار هزار متر، برقراری شبکه فشار متوسط، پست عمومی ۵۰ کیلوولت آمپر و یک هزار و ۷۰۰ متر شبکه فشار ضعیف به‌منظور تأمین برق متقاضیان شهرک امیرالمؤمنین (ع) روستای قلعه نوخان، در سه ماهه سوم امسال به اجرا درمی‌آید.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن