اجتماعیاخبار ویژهاستاناقتصادیراه و شهرسازیسیاسیشاهوارشهری

عدم توجه به زمین خواری در بسطام / خطی که کمی دیر قرمز شد!

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

شامگاه گذشته معاون استاندار سمنان در بسطام ضمن بیان اینکه باغ شهر بودن ویژگی و شاخصه اصلی زیبایی شهر بسطام است، گفت: تغییر کاربری اراضی و باغات این منطقه خط قرمز استانداری است این در حالیست که زمین خواری در این شهر زیبا را فقط خواجه حافظ شیرازی نمی داند!

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، کمتر کسی است که نداند طی پنج سال اخیر در بسطام چه گذشت در دوره بخشداری سابق و فرماندار غیر بومی و ظاهرا محبوب که زمین خواری به اوج خود رسیده بود و هرکس که از راه می رسید در بسطام هزار متر زمین می خورد و ۲۵۰ متر مربع زیربنا، خانه ویلایی در آن می ساخت بدون نظارت درست …

حالا که کار از کار گذشته و زمین خواری در بسطام همه گیر شده معاون استاندار سمنان از خط قرمز ها می گوید!

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان ضمن بیان اینکه باغ شهر بودن ویژگی و شاخصه اصلی زیبایی شهر بسطام است، گفت: تغییر کاربری اراضی و باغات این منطقه خط قرمز استانداری است.

منوچهر فخری در دیدار با امام‌جمعه بسطام به میزبانی شهر بسطام ضمن بیان اینکه باغ شهر بودن، از ویژگی‌های اصلی و شاخصه زیبایی شهرهای شاهرود و بسطام است، ابراز داشت: به همین دلیل تغییر کاربری باغات یکی از خط قرمزها در استان و این ‌منطقه خواهد بود.

وی ضمن بیان اینکه اجرای زودهنگام طرح تقاطع سه‌راهی مجن در دست پیگیری است، افزود: با توجه به اینکه در این قسمت تصادفات بسیاری رخ‌داده است لذا رفع مشکلات موجود می‌بایست در دستور کار قرار گیرد

‌معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان بابیان اینکه رسیدگی به مشکلات و رفع موانع موجود شهرها در دستور کار است، ابراز داشت: امروز از ساختمان در حال احداث بخشداری بازدید به عمل آمد که پیگیری ویژه برای تسریع در تکمیل این ساختمان، اولین اقدام در حوزه بخش بسطام است.

فخری ضمن بیان اینکه چند بحث عمده را در شهرستان شاهرود و بخش بسطام پیگیری خواهد شد، تصریح کرد: یکی از موارد بخش ورزش و جوانان است لذا سالن ورزشی این ‌منطقه نیز به‌صورت ویژه برای آماده‌سازی و فراهم کردن زمینه مناسب برای جوانان این بخش در دستور ‌کار قرار دارد.

وی ضمن بیان اینکه حسب دستور استاندار بازدید میدانی از وضعیت حاکم بر شهرها و روستاهای استان انجام می‌شود، افزود: قطعاً رسیدگی به کمبودها و بررسی موانع و راهکارهای حل آن می‌تواند زمینه ارائه خدمات بیشتری را برای مردم فراهم کند و به ایجاد امید افزایی در جامعه منتهی شود.

گویا فخری این سخنان را قبل از بازدید خود از منطقه بسطام و باغات آن در مسیر کرو و یا مسیر پشت بسطام زده است چراکه اگر یک نگاه به باغات و ویلاهای این منطقه بزند کاملاً نظرش عوض خواهد شد…

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 9 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن