اجتماعیاستانشاهوارفرهنگی

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره شعر و داستان شاهوار

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

مهلت ارسال آثار به یازدهمین جشنواره استانی شعر و داستان شاهوار تا آخرین روز آبان ماه ۹۸ تمدید شد تا علاقمندان بتوانند آثار خود را در زمینه شعر و داستان به این جشنواره ارسال نمایند.

به گزارش شاهوار فردا به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان سمنان، مهلت ارسال آثار به یازدهمین جشنواره استانی شعر و داستان شاهوار تا ۳۰ آبان ماه سال ۱۳۹۸ تمدید شد.

هنرمندان استان می توانند آثار چاپ نشده خود را در دو بخش شعر و داستان به صورت مجموعه (مجموعه داستان شامل حداقل سه داستان و ۲۰ هزار کلمه و مجموعه شعر نیز در هر قالب مستقل شعری شامل حداقل ۳۵ قطعه شعر) تا پایان آبان ماه ۱۳۹۸ به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

یازدهمین جشنواره شعر و داستان شاهوار با هدف تولید و چاپ آثار و معرفی هنرمندان استان به جامعه ادبی، با رویکرد مجموعه شعر و داستان برگزار خواهد شد و به نفرات اول مبلغ ۴۰ میلیون ریال، نفرات دوم مبلغ ۳۰  میلیون ریال و نفرات سوم مبلغ ۲۰  میلیون ریال اهدا خواهد شد و آثار برگزیده این دوره، پس از اعمال اصلاحات پیشنهادی به هنرمندان، توسط انتشارات سوره مهر به چاپ خواهد رسید.

هنرمندان جهت شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را از طریق پست الکترونیک به آدرسshahrood.shahvar@gmail.com و یا به نشانی شاهرود، خیابان امام خمینی(ره)، خیابان فروغی، حوزه هنری شهرستان شاهرود، کدپستی ۳۶۱۳۷۵۷۸۵۷، دبیرخانه یازدهمین جشنواره شعر و داستان شاهوار ارسال نموده و همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ۱۸-۳۲۲۳۱۴۱۷ تماس حاصل نمایند.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + هشت =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن