اجتماعیاستانسیاسیشاهوار

کمیته امنیت انتخابات استان فضای مجازی را رصد کند

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

استاندار سمنان با بیان اینکه کمیته امنیت ستاد انتخابات استان رسالت سنگینی در هشت شهرستان استان دارند، گفت: رصد فضای مجازی ، مطبوعاتی و … باید مد نظر اعضای کمیته امنیت انتخابات قرار گیرد همچنین لازم است تا برنامه عملیاتی دقیقی برای روز انتخابات پیش بینی گردد .

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، علی رضا آشناگر در نخستین جلسه کمیته امنیت ستاد انتخابات استان سمنان با بیان اینه لازم است تا ستاد امنیت انتخابات ،  برنامه های فضای بعد از انتخابات ، فرصتها و تهدیدات هر منطقه را مشخص نمایید ، تاکید کرد:  رصد فضای رسانه ای مد نظر مسئولان ستاد امنیت استان قرار گیرد تا موجب ایجاد ناامیدی در مردم نشود.‌

وی افزود: رصد فضای مجازی ، مطبوعاتی و … باید مد نظر اعضای کمیته امنیت انتخابات قرار گیرد همچنین لازم است تا برنامه عملیاتی دقیقی برای روز انتخابات پیش بینی گردد .

استاندار سمنان در ادامه گفت: تهیه و تدوین اطلس امنیتی انتخابات ، بر اساس پیشینه هر حوزه و متکی به فرصتها و تهدیدهای همان منطقه و شامل برنامه های قبل ، حین و بعد از انتخابات است‌.

آشناگر گفت: همه کسانی که نفوذ کلام و قلمی دارند کمک کنند تا فضای مناسب انتخابات در سطح کشور و استان سمنان ایجاد شود.

وی افزود: تهیه اطلس امنیتی انتخابات امری مهم و ضروری است که لازم است برای هر یک از شهرستان های استان یک برنامه ی امنیتی و عملیاتی مجزا تهیه و ارائه گردد .

استاندار سمنان گفت: ایجاد فضای آرام و مشارکت بالا در انتخابات بسیار مهم است ، باید توجه داشت که دشمنان در حال ایجاد فضای چند قطبی کاذب و شکاف در میان مردم و ناکار آمد نشان دادن نظام و دولت برای دلسرد نمودن مردم هستند.‌

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 1 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن