اجتماعیاستانسیاسیشاهوار

کمیته امنیت انتخابات استان فضای مجازی را رصد کند

بازدیدها: ۲۵

استاندار سمنان با بیان اینکه کمیته امنیت ستاد انتخابات استان رسالت سنگینی در هشت شهرستان استان دارند، گفت: رصد فضای مجازی ، مطبوعاتی و … باید مد نظر اعضای کمیته امنیت انتخابات قرار گیرد همچنین لازم است تا برنامه عملیاتی دقیقی برای روز انتخابات پیش بینی گردد .

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، علی رضا آشناگر در نخستین جلسه کمیته امنیت ستاد انتخابات استان سمنان با بیان اینه لازم است تا ستاد امنیت انتخابات ،  برنامه های فضای بعد از انتخابات ، فرصتها و تهدیدات هر منطقه را مشخص نمایید ، تاکید کرد:  رصد فضای رسانه ای مد نظر مسئولان ستاد امنیت استان قرار گیرد تا موجب ایجاد ناامیدی در مردم نشود.‌

وی افزود: رصد فضای مجازی ، مطبوعاتی و … باید مد نظر اعضای کمیته امنیت انتخابات قرار گیرد همچنین لازم است تا برنامه عملیاتی دقیقی برای روز انتخابات پیش بینی گردد .

استاندار سمنان در ادامه گفت: تهیه و تدوین اطلس امنیتی انتخابات ، بر اساس پیشینه هر حوزه و متکی به فرصتها و تهدیدهای همان منطقه و شامل برنامه های قبل ، حین و بعد از انتخابات است‌.

آشناگر گفت: همه کسانی که نفوذ کلام و قلمی دارند کمک کنند تا فضای مناسب انتخابات در سطح کشور و استان سمنان ایجاد شود.

وی افزود: تهیه اطلس امنیتی انتخابات امری مهم و ضروری است که لازم است برای هر یک از شهرستان های استان یک برنامه ی امنیتی و عملیاتی مجزا تهیه و ارائه گردد .

استاندار سمنان گفت: ایجاد فضای آرام و مشارکت بالا در انتخابات بسیار مهم است ، باید توجه داشت که دشمنان در حال ایجاد فضای چند قطبی کاذب و شکاف در میان مردم و ناکار آمد نشان دادن نظام و دولت برای دلسرد نمودن مردم هستند.‌

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست + 6 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن