استاناقتصادیسیاسیشاهوار

ساخت اورژانس مرکزی بیمارستان کوثر سمنان آغاز شد/آقایان شاهرود چطور؟

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

مجموعه اورژانس مرکزی مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی کوثر سمنان با حضور سردار علی مهدی‌پور معاون امور سلامت و جانشین قرارگاه پدافند زیستی کشور، احمد همتی نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی، حبیب‌الله خجسته‌پور معاون استاندار و عباس دانایی فرماندار کلنگ‌زنی شد.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، امروز چهارشنبه ایرنا خبرگزاری دولت نوشت: مجموعه اورژانس مرکزی مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی کوثر سمنان با حضور سردار علی مهدی‌پور معاون امور سلامت و جانشین قرارگاه پدافند زیستی کشور، احمد همتی نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی، حبیب‌الله خجسته‌پور معاون استاندار و عباس دانایی فرماندار کلنگ‌زنی شد.

مجموعه اورژانس مرکزی مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی کوثر سمنان با برآورد هزینه ساخت بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال کلنگ‌زنی شد.

مجموعه اورژانس مرکزی مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی کوثر سمنان در زیربنای ۲ هزار و ۲۸۷ متر مربع ساخته و پیش‌بینی می‌شود تا سال آینده به بهره‌برداری برسد.

این در حالی است که به گفته مسئولان بزرگترین اورژانس شمال شرق کشور با مساحت ۵ هزار متر مربع زیربنا در شاهرود در گیر و مشکلات افتتاح نمی شود و یکسال است که مسئولان شهرستانی قول مساعد افتتاح آن را داده اند.

در آخرین واکنش ها رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفته بود که این مجموعه در حال تجهیز است و در سفر وزیر بهداشت افتتاح می شود!! ایجاد اورژانس در سمنان امری پسندیده است اما آیا درست است نیم نگاهی هم به طرح های نیمه اجرا شده در شاهرود و شرق استان انداخته نشود؟

سالانه میلیون ها تردد در شرق استان صورت می گیرد که حجم بالایی از تصادفات را نیز رقم می زند که نیاز به ایجاد اورژانس در شرق استان را چند برابر می سازد اما گویا تمام اعتبارات در غرب صرف می شوند که نزدیکی به تهران سبب می شود بیماران در حوادثی مانند تصادف به پایتخت منتقل شوند.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن