اجتماعیاخبار ویژهاستانسیاسیشاهوار

تسخیر لانه جاسوسی آمریکا انقلاب دوم ملت ایران بود

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

امام جمعه شاهرود بیان اینکه تسخیر لانه جاسوسی آمریکا انقلاب دوم ملت ایران بود، گفت: در این روزبه دنیا اثبات کردیم که ایران قدرتی نیست که سر تعظیم بر ابرقدرت‌ها فرود آورد بلکه با ندای مرگ بر استکبار بار دیگر به جهان خواهیم گفت که هرکجا این سفارت آمریکا باشد لانه جاسوسی است.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، حجت الاسلام عباس امینی در خطبه های نماز جمعه این هفته شاهرود بابیان اینکه حضور همه اقشار و گروه‌های مختلف در راهپیمایی ۱۳ آبان ضروری است، ابراز داشت: باید این را در نظر گرفت که آمریکا به دنبال تأمین منافع خود است لذا هر قدمی که برمی‌دارد در راستای رسیدن به این هدف خواهد بود لذا کسانی که قبله خود را غرب در نظر گرفتند باید این مسئله را مدنظر خود قرار دهند.

امینی ضمن بیان اینکه تسخیر لانه جاسوسی آمریکا انقلاب دوم ملت ایران بود، تصریح کرد: در این روزبه دنیا اثبات کردیم که ایران قدرتی نیست که سر تعظیم بر ابرقدرت‌ها فرود آورد بلکه با ندای مرگ بر استکبار بار دیگر به جهان خواهیم گفت که هرکجا این سفارت آمریکا باشد لانه جاسوسی است.

وی افزود: همه مردم دنیا امروز دیگر می‌دانند که داعش دست‌پرورده آمریکا بود لذا تا زمانی که آن‌ها هستند این گروه‌های تکفیری نیز حضور دارند لذا کشتن ابوبکر بغدادی تنها بازی برای انتخابات ترامپ بود اما مردم هوشیار بوده و فریب این بازی‌ها را نخواهند خورد.

امینی ابراز داشت: لطمه اقتصادی از چین، باج‌خواهی از آلمان و ژاپن و کشتار در مدارس تنها نمونه‌های که افول آمریکا را در زمینهٔ های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی نشان می‌دهد.

وی بابیان اینکه آمریکا هیچ‌گاه به فکر مردم خاورمیانه نبوده  و تنها منافع خود را از نفت در این میان دنبال می‌کند، افزود: برنامه‌ریزی‌های اشتباه آمریکا طی سنوات گذشته آن‌ها را به ورطه‌ای کشانده که نتوانستند در هیچ‌یک از زمینه‌های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی به اوج برسند.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن