اجتماعیاستانسیاسیشاهوار

نباید از مبانی پدافند غیرعامل در جامعه غفلت شود

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

امام جمعه موقت میامی با بیان اینکه نباید از مبانی پدافند غیرعامل در جامعه غفلت شود، گفت: بی‌توجهی و جدی نگرفتن اصول پدافند غیرعامل در جامعه خسارت‌های جبران ناپذیری به کشور وارد می‌کند و باید اقدامات جدی صورت پذیرد.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، حجت الاسلام اسماعیل عباس نژاد در خطبه های نماز جمعه این هفته میامی با بیان اینکه نباید از مبانی پدافند غیرعامل در جامعه غفلت شود، تصریح کرد : بی‌توجهی و جدی نگرفتن اصول پدافند غیرعامل در جامعه خسارت‌های جبران ناپذیری به کشور وارد می‌کند و باید اقدامات جدی صورت پذیرد.

وی ضمن اشاره به هفته پدافند غیرعامل و ضرورت مقابله با تهدیدات دشمنان در عرصه جنگ نرم و همچنین تهدیدات رزمی، افزود: بی‌توجهی و جدی نگرفتن اصول پدافند غیرعامل در جامعه خسارت‌های جبران ناپذیری به کشور وارد می‌کند لذا باید به این مهم، عنایت ویژه ای داشته باشیم که در این بین نهاد هایی چون آموزش و پرورش نقشی حساس دارند.

امام جمعه موقت میامی در ادامه به روز ملی شورای فرهنگ عمومی اشاره داشت و گفت: اهمیت کار این شورا تا به آنجا است که ترویج و ارتقای فرهنگ یک منطقه از ایران اسلامی بر عهده این شورا قرار دارد که نشان می دهد این شورا چه جایگاه عظیمی دارد.

وی با بیان اینکه ۱۴ آبان به عنوان روز فرهنگ عمومی نامگذاری شده است تصریح کرد : باید فرهنگ عمومی دینی در جامعه رواج یابد و برنامه ریزی لازم صورت پذیرد .

امام جمعه موقت میامی گفت: راهپیمایی گسترده و حضور پرشور مردم در یوم الله ۱۳ آبان اتحاد و استکبارستیزی ملت بزرگ ایران را نشان خواهد داد.

عباس نژاد با بیان اینکه امروز باید هوشیار بود چرا که دشمنان به دنبال بی‌تفاوت کردن مردم نسبت به نظام جمهوری اسلامی هستند، تاکید داشت: حضور در مناسبت هایی مانند ۱۳ آبان ماه، خطر توطئه دشمنان را خنثی می سازد.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن