اجتماعیاستانخانوادهسیاسیشاهوارشهریفرهنگی

فیلم منطقه پرواز ممنوع نماد شجاعت و ایثارگری دهه هشتادی‌ها‌

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

فیلم منطقه پرواز ممنوع در حالی در شهرستان شاهرود اکران می شود که می توان آن را نماد شجاعت و ایثارگری نوجوانان دهه هشتادی ایران اسلامی دانست .

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، فیلم منطقه پرواز ممنوع این روزها در شهرستان شاهرود اکران شده است فیلمی ساخته چند نوجوان انقلابی که می توان آن را نماد ایثارگری و ولایت مداری و شجاعت این نوجوانان دانست

مصطفی واحدی دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در شاهرود درباره این فیلم به خبرنگار شاهوار فردا، گفت: تاکنون این فیلم برای گروه های مختلف مدیران و فعالان فرهنگی اجتماعی شهرستان از جمله حجت الاسلام امینی امام جمعه، آموزش و پرورش و خانواده شهدا در شهرستان شاهرود اکران شده است.

وی افزود: این فیلم نخستین فیلم نوجوانان انقلابی دهه هشتادی است که هم مقوله استکبار ستیزی و خود باوری در آن دیده شده و هم ولایتمداری لذا دیدن آن به خانواده ها توصیه می شود.

واحدی با بیان اینکه امید به آینده و نفوذ از جمله دیگر المان های این فیلم هستند، تاکید کرد: این فیلم نگاهی هم به موضوع جاسوسان در لباس فعالان محیط زیست دارد.

واحدی گفت: ساخت این فیلم درباره برخی نوجوانان است که با ساخت یک پهپاد، شبکه جاسوسی را که به اسرائیل اطلاعات می دهد، کشف می کنند. این فیلم ساخته جبهه مطالعات فرهنگی کشور است

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 11 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن