اجتماعیاستانشاهوارفرهنگیکتاب

دومین لیگ کتابخوانی استان سمنان در شاهرود برگزار می‌شود

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شاهرود با بیان اینکه دومین لیگ کتاب‌خوانی استان سمنان در شاهرود برگزار می‌شود، گفت: فردا سه شنبه افتتاحیه این مراسم خواهد بود.

به گزارش شاهوار فردا به نقل از مهر، سید ابراهیم موسوی با بیان اینکه دومین لیگ کتابخوانی استان سمنان در شاهرود برگزار می‌شود، بیان کرد: افتتاحیه این لیگ به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی فردا سه شنبه چهاردهم آبان ماه با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه سالن مهر ارشاد اسلامی شاهرود میزبان مراسم افتتاحیه لیگ کتابخوانی است، افزود: این مراسم یکی از محوری‌ترین برنامه‌های هفته کتاب و کتابخوانی در سطح استان سمنان محسوب می‌شود.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شاهرود با بیان اینکه امسال دومین سالی است که لیگ کتابخوانی در سطح استان سمنان برگزار می‌شود، ابراز کرد: ترویج فرهنگ مطالعه و همچنین آشناسازی و ترویج کتابخوانی به خصوص در بین نسل جوان، محور اصلی این آئین است.

موسوی با اشاره به استقبال گسترده علاقمندان به کتاب از دور نخست لیگ کتابخوانی ابراز امیدواری کرد که دومین دوره لیگ نیز مورد توجه خاص مردم فرهنگ‌دوست این شهرستان قرار گیرد.

وی همچنین گفت: رسانه‌ها در ترویج و تبیین فرهنگ کتابخوانی به خصوص اطلاع‌رسانی درباره برنامه لیگ کتاب‌خوانی نقشی سازنده‌ای دارند.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 2 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن