اجتماعیاخبار ویژهسیاسیشاهوارفرهنگیمذهبی

مراسم عید بیعت در شاهرود برگزار شد

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، مراسم عید بیعت در سالروز تاجگذاری آخرین امام حضرت بقیه الله الاعظم عج در ساعت گل، حدفاصل میادین اصلی شاهرود برگزار شد.

همزمان با سراسر کشور، عاشقان ظهور مهدی موعود عج در شاهرود با تجمع در ساعت گل و زمزمه دعا و مناجات، با امام خود بیعتی دوباره بسته و اعلام داشتند که یار و یاورت بوده و تا آخر، پای آرمان های الهی و انسانی ات خواهیم ماند.

در این مراسم که با سخنرانی حجت الاسلام ابراهیم صابر از مشهد مقدس برگزار شد، دلیل اصلی طولانی شدن غیبت حضرتش، به بلوغ نرسیدن عمومی بشریت و آماده نکردن ظهور توسط منتظران عنوان و یادآور شد: همه ما شیعیان و منتظران ظهورش باید با آماده سازی دل به عنوان عامل درون و جامعه در همه عرصه ها بعنوان عامل بیرونی زمینه ساز ظهور آن منجی بشر باشیم.

این کارشناس مذهبی سیمای خراسان رضوی، اقتصاد، اشتغال فضای عمومی اخلاقی جامعه و سیاست را مهمترین عوامل بیرونی برشمرد و تصریح کرد: اگر می خواهیم جامعه و کشور زمینه ساز ظهور باشیم باید در اصلاح همه عوامل درون و بیرون اقدام عاجل نماییم.

محمد عرب نجفی، مداح انقلاب و اهل بیت با ذکر اشعاری رسا در منقبت امام عصر عج فضای پرشور و شعوری ایجاد که با همراهی و همخوانی حاضران مواجه شد.

پایان بخش این مراسم پرشور، قرائت بیعت نامه با امام زمان بود که با امضای طوماری توسط شیفتگان ظهورش انجام شد.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − دو =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن