اخبار ویژهاستانسیاسیشاهوار

شاهوار میزبان مهمان ناخوانده شد/نادر فخری پس از ۱۸ ماه پست گرفت

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

نادر فخری در حالی به عنوان فرماندار شاهرود معرفی شد که در ۱۸ ماه اخیر هیچ پستی نداشته و با جستجو در رسانه های استان های غربی کشور می توان دریافت در آخرین مکان های خدمتی خود هم چندان موفق نبوده است به هر حال او با حکم وزیر کشور چهارمین فرماندار غیر بومی متوالی شاهرود در ده سال اخیر شد.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، با اعلام روابط عمومی فرمانداری ویژه شاهرود، با حکم وزیر کشور و به پیشنهاد استاندار سمنان، علیرغم اتحاد همه افشار مختلف شاهواری، از امام جمعه و نماینده و شورای شهر و اقشار مختلف مردم، شاهوار از امروز میزبان یک فرماندار غیربومی خواهد بود.

نادر فخری که مدتی است از سوی استاندار سمنان و علیرغم قول های مساعد به وزارت کشور معرفی شده بود با مخالفت های مردم و رسانه ها و مسئولان شاهواری رسانه ای نشد و پس از کش و قوس های فراوان در وزارت کشور که در تائید وی موانعی می دید بالاخره و با قرار و مدارهای خاص و در زمانی که خلاء اطلاع رسانی و مشکل اینترنت و شبکه های اجتماعی ناشی از اقدام مسئله دار دولت در قضیه افزایش نرح بنزین وجود داشت، بی سرو صدا اقدام به برگزاری جلسه معارفه کرد.

آشناگر که علی الظاهر قول انتصاب قطعی یک فرماندار بومی را به مردم خطه شاهوار داده بود در یک اقدام عجیب، اقدام به انتصاب یک فرماندار غیربومی با کارنامه ای ضعیف کرد.

گفتنی است این انتصاب فامیلی با رایزنی فخری معاون استاندار برای برادر خود که کارنامه ضعیغی نیز در رزومه خود دارد انجام شده است.

فخری همچنین ۱۸ ماه است که هیچ پستی نداشته و این نشان می دهد که سفارش برادر تا چه میزان در این تصمیم نقش داشته است.

نکته قابل توجه دیگر اما این اسن که منوچهر فخری برای فرزند خود هم پست شهرداری در یکی از شهرهای غربی کشور را مهیا کرده است تا نشان دهد در اخذ پست برای آشنایان یدی طولا دارد.

به هر صورت فرماندار جدید شاهرود باید از امروز با مشکلات و مسائل عدیده ای دست و پنجه نرم کند اجحاف در حق شاهرود و ۹ ماه سرگردانی در فرمانداری این شهرستان از زمانی که رفتن ممحمدی قطعی شد سبب شده تا شهر به نوعی التهاب برسد.

از سوی دیگر بیکاری، اجحاف در بودجه متوازن، کمبود آب، سرما زدگی، مسائل و مشکلات منطقه شاهوار و ده ها مورد دیگر چالش های پیش روی فخری هستند.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 8 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن