اجتماعیسیاسیشاهوارفرهنگی

۵۰ تیم پزشکی به روستاها و محلات شاهرود اعزام شدند

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

فرمانده سپاه ناحیه شاهرود با بیان اینکه ۵۰ تیم پزشکی به روستاها و محلات شاهرود اعزام شدند گفت:
این اعزام با همکاری بسیج جامعه پزشکی و با تحت پوشش قرار دادن ۶۵۰ نفر به مناسبت هفته بسیج انجام شد.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا محمد خوش قدم در دیدار روز چهارشنبه بسیجیان با امام جمعه شاهرود با بیان اینکه۵۰ تیم پزشکی به روستاها و محلات شاهرود اعزام شدند بیان کرد: خدمات ارائه شده توسط بسیج جامعه پزشکی برای ۶۵۰ نفر و با اعتبار ۴۰۰ میلیون تومان در هفته بسیج انجام شده است.

وی افزود: ارائه مشاوره رایگان توسط ۸۰ نفر از جامعه بسیج فرهنگیان و حقوق دانان در مساجد شاهرود و محله های اسلامی و اجرای برنامه به میزان دو هزار روز نفر در مناطق محروم توسط بسیج دانشجویی و طلاب از جمله برنامه های هفته بسیج است.

خوش قدم افزود: در بحث امنیت نیز گشت های رضویون طی هفته بسیج با اعزام گردان های امام علی،بیت المقدس،کوثر،امام حسین و… درمقر هایی از سطح شهر خدمات میدهند.

وی با بیان اینکه ۱۲ صندوق قرض الحسنه طی هفته بسیج در شهرستان شاهرود افتتاح می شود بیان کرد: با افتتاح این صندوق ها ۵۴ صندوق قرض الحسنه بسیج در شهرستان شاهرود وجود خواهد داشت که کار تسهیل گری و کمک به بسیجیان را انجام میدهند.

فرمانده سپاه ناحیه شاهرود با بیان اینکه هر جایی در انقلاب نیاز به بسیجیان بوده این قشر حضور فعالی داشته اند بیان داشت: ۴۰ سال خدمت رسانی افتخار همه بسیجیان است که بر همین اساس شعار هفته بسیج ۹۸ نیز سال خدمت،جهاد و شهادت نام گذاری شده است.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن