اجتماعیاخبار ویژهاستانسیاسیشاهوارشهری

حضور به موقع مردم دشمنان را ناامید کرد/ سیلی مردم شاهرود بر دهان دشمنان/مسئولان به فکر معیشت مردم باشند

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

راهپیمایی پرشور مردم شاهرود در اعتراض به اغتشاشات اخیر از سوی برخی معاندان و بی تدبیری مسئولان در افزایش نرخ بنزین، با شکوه خاصی برگزار شد تا بار دیگر مردم این بزرگترین شهرستان استان سمنان جلوه گر حماسه سازی مبتنی بر آرمان های انقلاب اسلامی و ولایت فقیه باشند.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، مردم شاهرود با حضور در راهپیمایی حماسه ساز مقابله با اغتشاشات از کوچک و بزرگ تا پیر و جوان بار دیگر نشان دادند که پشتیبان ولایت فقیه و رهبر معظم انقلاب اسلامی و آرمان های انقلابی هستند.

مردم شاهرود بار دیگر به خیابان آمدند تا ابراز تنفر از مزدوران استکبار را فریاد بزنند و به دشمنان بگویند اگر مسائلی در داخل کشورمان رخ می دهد به خودمان ارتباط دارد و نیاز به دلسوزی هیچ عنادورز بیگانه ای نیست.

مردم شاهرود از ساعت گل تا مسیر میدان امام و میدان آزادی با سر دادن شعارهای ضد استکباری و مطالبه از دولت مردان در تنظیم معیشت مردم به جهانیان گفتند که پای انقلاب و آرمان هایش ایستاده اند.

امام جمعه شاهرود سخنرانی این مراسم با بیان اینکه با حضور بموقع  و هوشیاری مردم ، دشمنان از اجرای فتنه هایشان ناامید شدند، گفت: آمریکا، اسراییل ، سلطنت طلبان و منافقان وقتی این حضور پرشور را می بینند از اجرای فتنه ها و توطئه هایشان ناامید می شوند و این عظمت حضور مردم است.

حجت الاسلام عباس امینی با بیان اینکه حضور مردم باعث شد تا دشمنان از رسیدن به اهداف پلیدشان نومید شوند، تاکید کرد: افرادی که دلسوز ملت ایران هستند مسجد ،قرآن و اموال عمومی را تخریب نکرده و نمی سوزانند و این نشان می دهد که دست پلید دشمنان می خواهد کشور را به آشوب بکشد.

وی افزود: آتش زدن اموال عمومی و تخریب آنها حمایت از مردم نیست و مردم این را به خوبی می دانند و صف خودشان زا از این افراد و دشمنان دور می سازند.

امینی با بیان اینکه دست های آلوده و افراد آموزش دیده ای امنیت مردم را نشانه گرفته اند تا به اهداف پلید خود برسند، گفت: ملت هوشیار و همیشه درصحنه ایران پشت سر رهبری حرکت کرده و می کنند.

وی افزود: ملت ما به افراد خود فروخته و مزدور اجازه نمی دهند که با پول ها و دلار های نفتی کشور های مرتجع منطقه در امنیت این کشور کوچکترین خللی وارد کنند.

امام جمعه شاهرود همچنین گفت: حضور مردم شاهرود در این راهپیمایی به معنای این نیست که مردم نگرانی و دلواپسی معیشتی و اقتصادی ندارند و ما معتقد هستیم که مسئولاتن دولتی باید در راستای مدیریت اقتصادی عملکرد بهتری داشته باشند.

امینی گفت: در همان روز پس از اعلام افزایش قیمت بنزین  که آشوبگران  نظم را برهم زدند و در رفت و آمد مردم اخلال بوجود آوردند، صف مطالبات مردم از آشوبگران جدا شد.

در این راهپیمایی که با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد بیانیه ای در محکومیت اغتشاشات اخیر خوانده شد و مردم با تکبیر آن را تائید کردند.

مردم در این راهپیمایی پلاکاردهایی همراه داشتند که روی آن حمایت از ولایت، مرگ بر استکبار و فتنه گر و خائن و منافقان نوشته شده بود.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن