اجتماعیاستانسیاسیشاهوارفرهنگی

ولایت‌فقیه، مکتب حسینی و مردم مؤلفه‌های قدرت ایران هستند

بازدیدها: ۱۴

جانشین فرمانده سپاه استان سمنان بابیان اینکه ولایت‌فقیه، مکتب حسینی و مردم مؤلفه‌های قدرت ایران هستند، گفت: این مؤلفه‌ها عمق استراتژیک و نکاه راهبردی نظام را تبیین می‌کند.

به گزارش شاهوار فردا، به نقل از مهر سرهنگ پاسدار منصور شوقانی در نشست مجمع عالی بسیج و آیین رونمایی از سه کتاب با موضوع دفاع مقدس به میزبانی حسینیه شهدای گمنام سپاه ناحیه دامغان بابیان اینکه در هر کشور و جامعه‌ای مؤلفه‌های قدرت وجود دارد، ابراز داشت: در جمهوری اسلامی ایران مؤلفه قدرت را رهبر معظم انقلاب، مکتب حسینی و مردم تشکیل می‌دهند.

وی اضافه کرد: رهبر انقلاب اسلامی ایران تولید ایدئولوژی و نگاه راهبردی دارد و عمق و استراتژیک یک نهضت را برای جامعه تبیین و مشخص می‌کند.

جانشین فرمانده سپاه استان سمنان از مکتب حسینی به‌عنوان مکتبی بزرگ در جامعه دینی و اسلامی یادکرد و اظهار داشت: مکتب حسینی، همواره راهگشا بوده و در پناه این مکتب بودن ما را می‌تواند نجات دهد لذا باید به‌خوبی و در همه زمینه‌ها از این مکتب بهره جسته و استفاده کرد.

شوقانی بابیان اینکه بسیج در این چهار دهه منشأ خدمات مؤثر به مردم بوده است، تصریح کرد: از همان دوران ابتدای پیروزی انقلاب، هشت سال دفاع مقدس و دوران سازندگی، حوادث قهری و طبیعی و غیره در بطن حادثه پیش‌قدم بوده و برای خدمت‌رسانی به مردم حضورداشته است.

وی بابیان اینکه بسیج طی گذشت ۴۰ سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران نقش‌آفرین بوده است، افزود: مهم‌ترین نقش بسیج یاری و مساعدت محرومان و نیازمندان جامعه است که می‌کوشد با ارائه خدمات مختلف باری از مشکلات آن‌ها برداشته شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + 2 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن