استانراه و شهرسازیشاهوار

۱۰۰ دستگاه ماشین‌آلات راهداری استان سمنان آماده خدمت هستند

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان سمنان از تشکیل قرارگاه استانی راهداری برای مدیریت بهتر شرایط زمستان خبر داد و گفت: ۱۰۰ دستگاه ماشین‌آلات راهداری استان آماده خدمت هستند.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، احسان منصور کیایی در جلسه هماهنگی طرح زمستانی با حضور روسای ادارات شهرستان‌ها به میزبانی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان سمنان بابیان اینکه قرارگاه استانی حمل‌ونقل و راهداری تشکیل‌شده است، ابراز داشت: هدف از این اقدام مدیریت صحیح و برنامه‌ریزی دقیق و تقسیم وظایف راهداری طی ایام زمستان خواهد بود.

وی بابیان اینکه در این طرح تلاش شد تا هماهنگی با دستگاه‌های انتظامی و خدماتی در سطح راه‌های استان صورت گیرد، افزود: تهیه و تنظیم برنامه و تقویم عملیات راهداری در سطح راه‌های استان، تهیه نقشه جانمایی و چیدمان اکیپ‌های زمستانی، برگزاری جلسات منظم هماهنگی راهداری زمستانی و پیگیری و نظارت بر وظایف محوله در طرح راهداری زمستانی ازجمله وظایف این قرارگاه محسوب می‌شود.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان سمنان بابیان اینکه تمام ماشین‌آلات حوزه راهداری در راهدارخانه‌ها به‌صورت ۲۴ ساعت آماده خدمات‌رسانی به مردم هستند، ابراز داشت: حدود ۱۰۰ دستگاه در این حوزه تعبیه شه است که در شرایط بحرانی آماده بازگشایی مسیر خواهند بود.

منصور کیایی بابیان اینکه کمک به هم‌وطنان گرفتار در برف محور خوش ییلاق نمونه‌ای بود که خدمت‌رسانی به بحران را به اثبات رساند در ادامه تصریح کرد: سال گذشته علیرغم تمامی کمبودها  راهداران پرتلاش  و بی‌ادعای استان  با استفاده از توان حداکثری خود ثابت کردند که غیرتمندانه و بسیجی وار آماده  خدمت‌رسانی به هم‌وطنان هستند.

وی افزود: راهداری در راستای انجام مأموریت‌های ذاتی خود از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد و امیدواریم در طول طرح زمستانی امسال نیز همانند سنوات گذشته در انجام عملیات‌های مختلف بتوانیم خدمت رسان مردم باشیم.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − نه =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن