اجتماعیاستاناقتصادیراه و شهرسازیشاهوارشهری

طرح تشدید بازرسی از نازل‌های سوخت در سمنان اجرا می‌شود

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

مدیرکل استاندارد استان سمنان گفت: طرح تشدید بازرسی از نازل‌های سوخت با توجه به اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین و مدیریت مصرف سوخت در سمنان اجرا می‌شود.

به گزارش شاهوار فردا به نقل از ایرنا، عباس رستمی درباره وضعیت پمپ های بنزین بیان کرد: با توجه به اجرای طرح‌های سهمیه بندی بنزین و مدیریت مصرف سوخت احتمال کم‌فروشی بنزین در برخی از جایگاه‌های عرضه سوخت از سوی برخی افراد سودجو وجود دارد و اداره کل استاندارد استان برای مقابله با هرگونه سوءاستفاده احتمالی طرح تشدید بازرسی از نازل‌های سوخت را در سمنان اجرا می‌کند.

وی خاطر نشان کرد: بازرسی از جایگاه‌های سوخت در ۲ بخش کیفیت و کمیت در استان سمنان اجرا می‌شود که با توجه به افزایش قیمت بنزین با متخلفان در صورت ارایه هرگونه گزارش کم‌فروشی برخورد می‌شود.

مدیرکل استاندارد استان سمنان ادامه داد: مُهر و موم نازل‌های سوختی که در عرضه بنزین مشکلات فنی دارند در دستور کار قرار دارد و طرح نظارت از جایگاه‌های سوخت به صورت محسوس و نامحسوس چهارمرتبه تا پایان امسال در استان اجرا می‌شود.

رستمی اضافه کرد: ۴۰۰ نازل سوخت در استان سمنان وجود دارد که تمامی این نازل‌ها با اتخاذ رویکردهای کارشناسی برای مقابله با هرگونه تخلف احتمالی از سوی اداره کل استاندارد رصد و ارزیابی می شود.

مدیرکل استاندارد استان سمنان تصریح کرد: با نمونه‌گیری و آزمایش میزان بنزین و سوخت قابل عرضه تلاش‌های لازم برای جلوگیری از تخلف‌های احتمالی انجام می‌شود.

شهروندان برای اطمینان از استانداردبودن کالاهای تولیدی و خدمات می‌توانند بارکد زیر علامت استاندارد بر روی کالا را به شماره ۱۰۰۰۱۵۱۷ پیامک کنند و تمام اطلاعات در رابطه با کالا در جواب پیامک اطلاع رسانی می‌شود.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + چهارده =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن