اجتماعیاستاناقتصادیراه و شهرسازیشاهوارشهری

طرح تشدید بازرسی از نازل‌های سوخت در سمنان اجرا می‌شود

بازدیدها: ۱۱

مدیرکل استاندارد استان سمنان گفت: طرح تشدید بازرسی از نازل‌های سوخت با توجه به اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین و مدیریت مصرف سوخت در سمنان اجرا می‌شود.

به گزارش شاهوار فردا به نقل از ایرنا، عباس رستمی درباره وضعیت پمپ های بنزین بیان کرد: با توجه به اجرای طرح‌های سهمیه بندی بنزین و مدیریت مصرف سوخت احتمال کم‌فروشی بنزین در برخی از جایگاه‌های عرضه سوخت از سوی برخی افراد سودجو وجود دارد و اداره کل استاندارد استان برای مقابله با هرگونه سوءاستفاده احتمالی طرح تشدید بازرسی از نازل‌های سوخت را در سمنان اجرا می‌کند.

وی خاطر نشان کرد: بازرسی از جایگاه‌های سوخت در ۲ بخش کیفیت و کمیت در استان سمنان اجرا می‌شود که با توجه به افزایش قیمت بنزین با متخلفان در صورت ارایه هرگونه گزارش کم‌فروشی برخورد می‌شود.

مدیرکل استاندارد استان سمنان ادامه داد: مُهر و موم نازل‌های سوختی که در عرضه بنزین مشکلات فنی دارند در دستور کار قرار دارد و طرح نظارت از جایگاه‌های سوخت به صورت محسوس و نامحسوس چهارمرتبه تا پایان امسال در استان اجرا می‌شود.

رستمی اضافه کرد: ۴۰۰ نازل سوخت در استان سمنان وجود دارد که تمامی این نازل‌ها با اتخاذ رویکردهای کارشناسی برای مقابله با هرگونه تخلف احتمالی از سوی اداره کل استاندارد رصد و ارزیابی می شود.

مدیرکل استاندارد استان سمنان تصریح کرد: با نمونه‌گیری و آزمایش میزان بنزین و سوخت قابل عرضه تلاش‌های لازم برای جلوگیری از تخلف‌های احتمالی انجام می‌شود.

شهروندان برای اطمینان از استانداردبودن کالاهای تولیدی و خدمات می‌توانند بارکد زیر علامت استاندارد بر روی کالا را به شماره ۱۰۰۰۱۵۱۷ پیامک کنند و تمام اطلاعات در رابطه با کالا در جواب پیامک اطلاع رسانی می‌شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 − 3 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن