اجتماعیاستانسیاسیشاهوارفرهنگیمذهبی

برخی افراد از قطار انقلاب پیاده شده اند/ مردم ما بصیر هستند

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

امام جمعه موقت شاهرود با بیان اینکه در ۴۰ سال انقلاب اسلامی کسانی که حتی منصب های بلند بالایی هم داشند با تغییر ماهیت از قطار انقلاب پیاده شدند، گفت: این انقلاب است که بر روی ریل خود همواره در حرکت است.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، حجت الاسلام علی سعیدی در نماز جمعه این هفته شاهرود با بیان اینکه کسان افراد زیادی در تاریخ انقلاب اسلامی بودند که از قطار انقلاب پیاده شدند، تاکید کرد: در طول ۴۰ سال انقلاب اسلامی شخصیت‌های بسیاری پالایش‌شده و بعضاً از قطار انقلاب پیاده شده‌اند

وی با بیان اینکه برخی افراد تغییر ماهیت دادند و دیگر جایی در خط انقلاب نداشتند، افزود: نمونه آن از همان ابتدای دهه ۶۰ با موضوع بنی‌صدر و جریان نفاق و رسوا شدنشان، رقم خورد.

سعیدی ادامه داد: در دهه ۷۰ نیز کسانی که با کوی‌دانشگاه و جریان‌های آن موقع همراه بودند رسوا شدند و در دهه ۸۰ نیز کسانی که اتفاقاً سمت‌هایی بالا هم در نظام داشتند اما تغییر ماهیت داده بودند، از قطار انقلاب پیاده شدند اما انقلاب همچنان در مسیر خود حرکت می‌کند.

امام جمعه موقت شاهرود با باین اینکه مردم ما همیشه بصیر و آگاه هستند و به خوبی می دانند که باید به چه کسانی اعتماد کنند، تاکید کرد: حضور میلیونی مردم در برابر اعتراض جمعیتی که تعدادشان در کل کشور به ۱۰۰ هزار نفر هم نمی‌رسید نشان دهنده بصیرت مردم است.

سعیدی با بیان اینکه مردم فهیم ایران با حضور میلیونی خود این خشونت‌ها را محکوم کردند، گفت: تعداد کسانی که در این فتنه به خیابان‌ها آمدند بسیار کم بود اما در مقابل مردمی که در حمایت از ولایت‌فقیه و آرمان‌های انقلاب اسلامی به میدان آمدند حضور پرشوری را به نمایش گذاشتند.

وی با بیان اینکه مردم ما صف خود را از اغتشاش گران جدا کردند، گفت: بهترین مردم را در ایران اسلامی داریم مردمی که شایسته بهترین خدمات هستند لذا مسئولان باید به فکر این مردم باشند که در هر شرایطی پشت نظام هستند.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن