استانشهری

برخورد با افزایش‌دهندگان نرخ تاکسی‌های سمنان تشدید می‌شود

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش شاهوار فردا به نقل از مهر، مجید کاشی صبح شنبه در جمع خبرنگاران به میزبانی شهرداری سمنان ضمن بیان اینکه برخورد با رانندگان متخلف در افزایش نرخ کرایه تشدید شده است، تأکید کرد: شهروندان سمنانی می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف در نرخ کرایه با شماره تلفن ۳۴۶۷۷۷۶ موضوع تخلف را به شهرداری بیان کنند.

سرپرست سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری سمنان درباره افزایش قیمت کرایه‌های شهری در این شهر، توضیح داد: هنوز هیچ تصمیمی برای افزایش کرایه تاکسی‌های شهری در سمنان گرفته نشده است.

کاشی بابیان اینکه اگر قرار باشد تغییری در کرایه تاکسی‌ها باشد، سازمان تاکسی‌رانی شهرداری سمنان آن را به مردم اعلام می‌کند، گفت: هرگونه تغییر در کرایه ابتدا به تاکسی‌دارها ابلاغ می‌شود.

وی افزود: با عنایت به تصمیم‌گیری سران قوا مبنی بر سهمیه‌بندی سوخت بنزین خودروها، با رانندگان ناوگان تاکسی که نرخ کرایه را خودسرانه افزایش دهند برخورد قانونی خواهد شد.

سرپرست سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری سمنان، بیان کرد:  نازل سوخت‌گیری سی ان جی ویژه رانندگان تاکسی برای جلوگیری از اتلاف وقت رانندگان تاکسی در جایگاه‌های میدان جهاد و اتوبوس‌رانی اختصاص یافته است.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن