اجتماعیراه و شهرسازیسایر اخبارشاهوار

۴۰ گروه جهادی برای محرومیت‌زدایی میامی تلاش می کنند

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش شاهوار فردا به نقل از ایرنا، سرگرد پاسدار غلامرضا بستجانی با بیان اینکه ۴۰ گروه جهادی برای محرومیت‌زدایی به مناسبت هفته بسیج در پایگاه‌های مقاومت شهرستان فعالیت می‌کنند، تاکید کرد: این گروه‌ها در عرصه های مختلف شامل تعمیر ، مرمت و بازسازی بافت قدیم روستای کرد آباد، جمع آوری زباله از سطح معابر شهری و روستایی بخش مرکزی ، کمک به زیباسازی مدارس کوهان و کمک به ساخت و مرمت پایگاه مقاومت بسیج روستای فرومد مشغول فعالیت هستند.

وی اظهار داشت: امسال ۳۲ کارگاه آموزشی و توان افزایی مسئولان گروه های جهادی در قالب توانمندسازی مدیران بسیج سازندگی برگزار شده است.

مسئول بسیج سازندگی ناحیه میامی با بیان اینکه چهار کارگروه سازندگی و خدمت رسانی در سطح شهرستان فعالیت دارند، افزود : ساخت حمام و سرویس بهداشتی، واحدهای مسکونی، مسجد ، پایگاه مقاومت بسیج ، رنگ آمیزی جدول های شهری ، جمع آوری زباله از سطح برخی روستا ها از فعالیت های بسیج سازندگی محسوب می شود.

وی گفت : از ابتدای سال تا کنون ۲۵ طرح عمرانی ساخت حمام و سرویس بهداشتی تحویل نیازمندان شده است.

بستجانی ادامه داد : ۸۵ جهیزیه به نوعروسان با شعار جهیزیه آسان، ازدواج آسان در قالب اردوهای یکروزه از ابتدای سال توزیع شده است.

وی از توزیع ۲۰۰ بسته کمک آموزشی هم خبر داد و گفت : ۲۵۰ میلیون ریال برای خرید این بسته ها هزینه شده و بین دانش آموزان توزیع شد.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن