اجتماعیاخبار ویژهسیاسیشاهوار

اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان شاهرود آغاز شد / نمایش اراده و اقتدار در سایه ایمان

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان شاهرود با همراه رژه موتوری یگان های بسیج از سراسر شهرستان همزمان با صبح سه شنبه با حضور پرشور و حماسه ساز بسیجیان از پیر و جوان و زن و مرد تا شهری و روستایی و پزشک و مهندس و وکیل و دانش آموز و کارگر و … جلوه ای خاص به خیابان ۲۲ بهمن شاهرود بخشید.

یگان های موتوری در ابتدای این گردهمایی بزرگ بسیجیان توان خود را به رخ بدخواهان نظام اسلامی و دشمنان ایران اسلامی کشاندند و بسیجیان با حضور یکپارچه خود در مسیر میدان امام تا خیابان ۲۲ بهمن شاهرود یکبار دیگر خطاب به دشمنان عنوان کردند که ما تا آخر پای انقلاب مان ایستاده ایم.

معاون عملیات بازرسی سازمان بسیج مستضعفین در این مراسم گفت: رهبری در جریانات اخیر مانند گذشته با هدایت، تدبیر حکیمانه، موضع گیری سریع و قاطعی داشته و طراحان این توطئه بزرگ را ناکام و مایوس کرده، راه و تکلیف را برای نیروهای انقلاب شفاف و روشن نمود.

سردار علی استادحسینی با بیان اینکه بیانات رهبری، صف مردم معترض را از اغتشاشگران جدا کرد، تاکید کرد: رهبری با بیانات خود مسئولان را به خدمت رسانی به مردم و وفای به تعهدات مکلف کرد.

وی افزود: مردم با وجود سختی ها و مشکلات اقتصادی و ضعف برخی مدیران در برابر فتنه گری دشمنان با بصیرت و فرمانبرداری از رهبری یکی از توطئه های استکبار را خنثی کردند.

استاد حسینی بیان کرد: در جریان افزایش قیمت بنزین، دشمنان خواستند فتنه بزرگتر از گذشته ایجاد کرده و مردم را در مقابل نظام قرار دهندکه این توطئه با بصیرت مردم نقش برآب شد.

وی با بیان اینکه جبهه حق همیشه دشمن دارد، ادامه داد: امروز روز مقاومت بوده و زمان تسلیم و سازش نیست ، باید راه امام حسین(ع) را ادامه دهیم تا انقلاب را به صاحب اصلی اش تحویل نماییم .

معاون عملیات بازرسی سازمان بسیج مستضعفین گفت: از ارزش های انقلابی و ملی یک کام عقب نشینی نخواهیم کرد و از تهدیدات دشمنان هراسی نداریم.

استاد حسینی تاکید کرد: مذاکره با آمریکا هیچ مشکلی را حل نمی کند و این مذاکره جز زیان مادی و معنوی چیزی دربر ندارد.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، بسیجیان شاهرودی امروز جانم فدای رهبر را به نحوی سر دادند تا تمام عداوت ورزان و دشمنان ایران اسلامی بدانند که اگر در فکر تعرض به این خاک باشند با بسیجیان طرف هستند.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 4 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن