اجتماعیاخبار ویژهخانوادهراه و شهرسازیشاهوارشهریگزارش

گلایه ساکنان کوچه معراج شاهرود از تل انبار شدن زباله ها / شهرداری پیگیری کند

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، ساکنان منطقه بلوار علامه مجلسی خیابان ۱۲ فروردین کوچه معراج موسوم به نیروی انتظامی به علت تل انبار شدن زباله ها در زمین های خالی و بایر حومه و مشکلات ناشی از آن گلایه دارند.

یکی از ساکنان این محله در گفتگو با خبرنگار شاهوار فردا، می گوید: به علت وجود زمین های خالی و بایر که صاحبان این اراضی نه آن ها را می سازند نه می فروشند نه دیوار می کنند و نه کار دیگر، متاسفانه زباله های فراوانی هر روز روی هم انبار می شوند.

موسوی با بیان اینکه این اراضی وقت هایی که بارش باران را شاهد هستیم وضعیتی اسفناک دارند، می افزاید: زباله های ساختمانی در مجاورت زمین های بایر تل انبار شده اند و هر بار که آب می خواند شرایط بدتری نیز می یابند.

وی افزود: ما ساکن مجتمع ارکیده در سه راهی اول از کوچه معراج هستیم و مشکلات ناشی از تل انبار شدن زباله ها به وضوح دیده می شود.

یک شهروند دیگر نیز گفت: مشکلات به خصوص بعد از بارش باران شدید می شود چرا که انباشت زباله ها باعث بوی بد و همچنین گل آلوده شدن فضا و نابسامانی شرایط می شود.

خانم حسینی می افزاید: یکی از مشکلاتی که این زمین های خالی دارند این است که برخی زباله جمع کن ها به درون آن می روند و بعضا با خروج موتور سه چرخ هایشان یا حتی وانت ها یشان تمام کوچه را گل آلود می کنند.

وی می افزاید: شرایط نابسامانی از لحاظ نخاله های ساختمانی پدید آمده که از شهرداری می خواهیم جلوی این شرایط را بگیرد.

این شهروند می گوید: ای کاش ساز و کاری وجود داشت که صاحبان این اراضی رها شده مجبور به ساخت، فروش یا حتی دیوار کشیدن می شدند تا همسایه ها آزار نبینند. متاسفانه قیمت زمین روز به روز بالاتر می رود و صاحبان این زمین ها نیازی به ساخت ندارند چرا که بسازند و نسازند متاسفانه پول روی پول شان می آید لذا مجبور نمی شوند که تکلیف این زمین ها را روشن کنند.

شرایط در بلوار علامه مجلسی و خیابان ۱۲ فروردین نابسامان است از نخاله های ساختمانی تا زباله ها صحنه های نازیبایی را به وجود اورده اند که امیدواریم شهرداری به ان ها رسیدگی کند.

شاهوار فردا آمده درج خبر رسیدگی شهرداری شاهرود به وضعیت این محله است.

شهروندان شاهرودی می توانند مشکلات محلات خود را به اطلاع شاهوار فردا برسانند تا آن را انعکاس دهیم.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 7 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن