استاناقتصادیراه و شهرسازیشاهوار

افزایش قیمت بنزین در سال ۸۶ تنها ۳درصد بر ترافیک اثر داشت

بازدیدها: ۱۷

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، سردار سیدکمال هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا صبح امروز در حاشیه جلسه طرح زمستانه در جمع خبرنگاران اظهارکرد: بعد از سپری شدن طرح نوروز و تابستان اکنون در پاییز قرار داریم پاییزی که تقریبا توام با زمستان در ایران است و در محورهایی از بخش های شمالی و غربی کشور شاهد بارش باران و بعضا برف هم هستیم.

رئیس پلیس راهور ناجا افزود: طرح زمستانه پلیس راهور از ۲۰ آذر آغاز می شود و پلیس راهور در کنار دستگاه های عملیاتی مانند اورژانس و هلال احمر برای این طرح آماده می شود و به وظایفی که دارد، عمل خواهد کرد.

سردار هادیانفر گفت: پلیس راهور با دوربین ها، تجهیزات و امکاناتی که در سراسر کشور پیش بینی کرده است در تلاش است هیچ فردی در راه نماند و اگر خدایی نکرده تصادفی رخ داد بتواند به موقع وارد صحنه شود تا هم گره ترافیکی ایجاد نشود و هم حتی المقدور جلوی فوت هموطنان را بگیرد.

وی گفت: بر اساس پیش بینی های هواشناسی که البته هنوز هم قطعی نیست پیش بینی می شود زمستان سردی را داشته باشیم. زمستانی توام با بارش های فراوان که باید چه پلیس و چه دیگر دستگاه ها شرایط را برای این زمستان برای نیروها و پرسنل شان ترسیم کنند.

رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به سخنان روز گذشته خود در رابطه با تاثیر نداشتن افزایش قیمت بنزین بر کاهش ترافیک گفت: سخنان من درست منتقل نشده، منظور من از این جمله این بوده که بررسی و تحقیق کرده ایم بر اساس افزایش قیمتی که در سال ۸۶ تا ۹۳ رخ داد، این افزایش قیمت تنها سه درصد بر آمار جانباختگان در تصادفات و کاهش ترافیک تاثیر داشته است.

وی ادامه داد: از زمان شروع افزایش قیمت بنزین تا امروز شاهد ترافیک چشمگیر و یا کاهش تردد در شهر نبوده ایم یا اگر ترافیک کاهش داشته انقدر برای مردم و یا پلیس محسوس نبوده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن