اجتماعیاستاناقتصادیشاهوار

ایجاد اشتغال منطقه‌ای نیازمند شناسایی ظرفیت‌های استان سمنان است

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، محسن مسعودیان راد در نشست شورای مدیران کمیته امداد استان سمنان که در سالن جلسات کمیته امداد شهرستان سمنان برگزار شد اظهار داشت: اشتغال مددجویان و نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد باید مورد حمایت قرار گیرد.

وی افزود: اشتغال حوزه‌ای فراگیر است که به همه حوزه‌ها متصل و مرتبط است و رویکردی مردمی دارد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سمنان با اشاره به اینکه بهره‌گیری از ظرفیت خیران در کانون خیران اشتغال بیان داشت: باید شرایط برای اشتغال‌زایی مددجویان کمیته امداد تسهیل شود.

مسعودیان راد از شکل‌گیری صندوق ضمانت برای تسهیل در ضمانت‌های بانکی مددجویان در مقوله تسهیلات اشتغال‌زایی خبر داد و این اقدام را در حمایت از اشتغال مددجویان زیر پوشش کمیته امداد مثمر ثمر دانست.

وی با تأکید بر انجام برنامه‌ریزی‌های دقیق و اصولی برای ریشه‌کن شدن فقر در بین افراد نیازمند گفت: یکی از عواملی که سبب از بین رفتن انگیزه کار و تلاش در بین مددجویان می‌شود؛ افزایش یارانه‌ها است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سمنان اظهار داشت: تزریق پول به رفع مشکل فقر هیچ کمی نمی‌کند؛ بنابراین می‌بایست در این مقوله برنامه‌ریزی هدفمندی صورت گیرد تا منجر به توانمندشان مددجویان و نیازمندان شود.

مسعودیان راد گفت: باید اشتغال منطقه‌ای بر اساس شناسایی ظرفیت‌های موجود در مناطق مختلف استان سمنان ایجاد شود.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن