اجتماعیاستاناقتصادیشاهوار

ایجاد اشتغال منطقه‌ای نیازمند شناسایی ظرفیت‌های استان سمنان است

بازدیدها: ۲۷

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، محسن مسعودیان راد در نشست شورای مدیران کمیته امداد استان سمنان که در سالن جلسات کمیته امداد شهرستان سمنان برگزار شد اظهار داشت: اشتغال مددجویان و نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد باید مورد حمایت قرار گیرد.

وی افزود: اشتغال حوزه‌ای فراگیر است که به همه حوزه‌ها متصل و مرتبط است و رویکردی مردمی دارد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سمنان با اشاره به اینکه بهره‌گیری از ظرفیت خیران در کانون خیران اشتغال بیان داشت: باید شرایط برای اشتغال‌زایی مددجویان کمیته امداد تسهیل شود.

مسعودیان راد از شکل‌گیری صندوق ضمانت برای تسهیل در ضمانت‌های بانکی مددجویان در مقوله تسهیلات اشتغال‌زایی خبر داد و این اقدام را در حمایت از اشتغال مددجویان زیر پوشش کمیته امداد مثمر ثمر دانست.

وی با تأکید بر انجام برنامه‌ریزی‌های دقیق و اصولی برای ریشه‌کن شدن فقر در بین افراد نیازمند گفت: یکی از عواملی که سبب از بین رفتن انگیزه کار و تلاش در بین مددجویان می‌شود؛ افزایش یارانه‌ها است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سمنان اظهار داشت: تزریق پول به رفع مشکل فقر هیچ کمی نمی‌کند؛ بنابراین می‌بایست در این مقوله برنامه‌ریزی هدفمندی صورت گیرد تا منجر به توانمندشان مددجویان و نیازمندان شود.

مسعودیان راد گفت: باید اشتغال منطقه‌ای بر اساس شناسایی ظرفیت‌های موجود در مناطق مختلف استان سمنان ایجاد شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + 19 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن