اجتماعیاخبار ویژهاستانحوادثشاهوارشهری

تکمیلی از شائبه خودکشی زن جوان شاهرود/ اختلافات خانوادگی عامل مرگ/ درد دل با راننده آژانس پیش از مرگ

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، شاهدان عینی از شب شوم مرگ زن جوان ۲۰ ساله شاهرود معتقد هستند که عامل اصلی مرگ زن جوان، مشکلات خانوادگی به خصوص اختلاف با همسرش بوده است.

یکی از همسایه های این مجتمع مسکونی می گوید: این زن جوان از طبقه چهارم مجتمع آناهیتا خود را به پائین انداخت و ما از مجتمع کناری این خانه پس از شنیدن سر و صدا به بیرون آمدیم.

این ساکن شهرک کوثر شاهرود می گوید: ساعت ۲۳ بود که یکباره صدایی را شنیدیم و شب شوکه کننده ما آغاز شد هنوز هم اگر به محل بیائید خون بر روی زمین ریخته است. متاسفانه این خانم خودش را از بالای ساختمان به پائین پرت کرده بود.

این شهروند شاهرودی می گوید: بچه ای همراه این زن نبود بلکه فرزند ۵ماهه ای را باردار بود. تا جایی که ما می دانیم فرزند یک سال و نیمه اش با او نبوده و تنها خود را به پایین پرت کرده است چیزی شبیه چادر کنار دست او بود که برخی فکر کردند شاید بچه بوده است وگرنه ما چیزی ندیدیم.

دیگر شهروند مطلع از ماجرا می گوید: این خانم با همسرش مشکلات خانوادگی داشتند حتی آخرین نفری که با اوصحبت کرده ، راننده آژانسی بود که وی را به شهرک کوثر آورده و دقایقی با راننده تاکسی درد دل کرده بود و از مشکلاتش گفته . و این آخرین کسی بود که بجز اهل خانه با او صحبت کرده بود و همان شب خودش را پائین می اندازد.

وی می افزاید: نام این خانم زهرا بوده و مادرش مدام فردی به نام ابوالفضل را نفرین می کرد وقتی از ماجرا فهمیده بود.

یکی دیگر از همسایه ها نیز درباره این حادثه می گوید: ابتدا فکر کردیم کاپشن یا پالتویی از پشت بام افتاد پائین جلوتر که رفتیم دیدیم دست و پا دارد وخون بر زمین جاری شده که بسیار ترسیدیم فکرش را نمی کردیم که انسان باشد.

این همسایه به خبرنگار شاهوار فردا، می گوید: بسیار ترسیده بودم تا صبح همه اهالی مجتمع آناهیتا شهرک در شوک فرو رفته بودند.

وی می گوید: شاید ۱۰ ثانیه هم کل ماجرا طول نکشید اما انقدر وحشتناک بود که تا اخر عمر یادمان می ماند متاسفانه باید گفت جوانان امروز مشکل دارند و وقتی مشکلات خانوادگی هم اضافه می شود دیگر تحملی برایشان نمی ماند.

این در حالی است که تحقیقات درباره مرگ این بانو ادامه دارد

هنوز معلوم نیست مرگ این زن جوان خودکشی بوده یا عامل دیگری سرنوشت شوم را برای وی رقم زده است

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن