اجتماعیاستانسیاسیشاهوارشهری

متقاضیان ورود به انتخابات مجلس ثبت‌نام را به‌روز آخر موکول نکنند

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش شاهوار فردا به نقل از مهر، حبیب‌الله خجسته پور بعدازظهر دوشنبه در حاشیه بازدید از روند اجرایی فرآیند انتخابات به میزبانی فرمانداری گرمسار در گفتگو با خبرنگاران بابیان اینکه از دیروز با دستور شروع انتخابات توسط وزیر کشور و اعلام حصول توسط چهار فرمانداری حوزه انتخابیه در استان روند تشکیل هیئت‌های اجرایی و ثبت‌نام از داوطلبان شروع‌شده است، ابراز داشت: کسانی که قصد کاندیدا دارند می‌بایست ثبت‌نام را به‌روزهای آخر موکول نکنند در طول هفته مراجعه و ثبت‌نام خود را انجام دهند.

وی بابیان اینکه خوشبختانه روند خوب و قابل قبولی را از انتخابات در استان سمنان شاهد هستیم، افزود: تشکیل هیئت‌های اجرایی در چهار حوزه اصلی، چهار حوزه فرعی و هفت بخشداری از دیروز آغازشده است که معرفی معتمدان به هیئت نظارت و بعد از تائید صلاحیت تشکیل هیئت اجرایی در دستور کار قرار دارد.

رئیس ستاد انتخابات استان سمنان بابیان اینکه ثبت‌نام تا پایان روز شنبه شانزدهم آذرماه انجام می‌شود، ابراز داشت: برای جلوگیری از هرگونه مشکل متقاضیان می‌بایست موارد و مدارکی که در اطلاعیه‌های قبلی عنوان شد را همراه خود داشته باشند تا فرایند ثبت‌نام با سرعت و دقت بیشتری صورت گیرد.

 خجسته پور بابیان اینکه برای برگزاری انتخابات ۲۵ فرآیند تعریف‌شده که از این تعداد ۲۴ مورد الکترونیک است، تصریح کرد: تنها نوشتن و شمارش آرا دستی صورت می‌گیرد که با توجه به فراهم بودن بسترهای لازم برای الکترونیکی شدن روند انتخابات مشکل خاصی در استان وجود ندارد و همه امور طبق تقویم زمان‌بندی در حال انجام است.

وی بابیان اینکه در انتخاب اعضای هیئت اجرایی از افراد متدین، متعهد و باتجربه استفاده می‌شود، افزود: رعایت اصل بی‌طرفی از سوی اعضای ستاد انتخابات شهرستان و همچنین هیئت اجرایی در امر انتخابات، ضروری و بسیار حائز اهمیت است.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + هفده =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن