اجتماعیاخبار ویژهاستانسیاسیشاهوارگزارش

اقدام تعجب برانگیز و دور از انتظار حسینی شاهرودی/ آقای حسینی مرّ قانون چه شد؟

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، حسینی شاهرودی امروز وارد فرمانداری شاهرود شد تا برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کند موضوعی که بیش از ۱۵۰ تا ۲۰۰ طرفدار او را نیز به فرمانداری کشاند موضوعی که البته بر خلاف قانون نیست.

اما موضوع آن جا جالب می شود که حسینی شاهرودی در این جمع برای طرفدارانش سخنرانی کرد و بیانیه حمایتی از سوی برخی طرفدارانش هم از سوی دکتر شاهینی قرائت شد موضوعی که با تشویق همراهان حسینی شاهرودی همراه شد.

طبق بیان ستاد انتخابات شهرستان شاهرود هیچ کاندیدای انتخاباتی که برای ثبت نام خودش در انتخابات مجلس به فرمانداری می آید نباید در جمعی حاضر شود و صحبت کند او حتی نمی تواند به سوالات خبرنگاران هم پاسخ دهد چه برسد به سخنرانی در نهایت باید گفت این اقدام دکتر حسینی شاهرودی بر خلاف قانون بود.

قانونی که برای همه کاندیدهای انتخاباتی لازم الاجرا است اما حرکت عجیب امروز حسینی شاهرودی و طرفدارانش باعث شد تا نوک پیکان انتقادات به سمت ستاد انتخابات شاهرود برود.

امروز حسینی شاهرودی در حالی به فرمانداری رفت و سخنرانی کرد و بیانیه تبلیغاتی اش را قرائت کرد که نباید این اقدام صورت می گرفت چرا که بر خلاف متن قانون است. در نتیجه ستاد انتخابات شاهرود باید به این امر واکنش نشان می داد.

یکی از تاکیدات همیشگی مقام معظم رهبری به مسئولان کشور رعایت قانون است. قانونی که باعث می شود همه در برابر آن یکسان باشند. این قانون است که سبب می شود تا هرج و مرج در کشور به وجود نیاید و انتظار از کسانی که خود در راس قانون گذاری هستند این است که قانون را رعایت کنند.

تاکید همه مردم شهرستان شاهرود بر رعایت قانون است قانونی که باید برای همه یکسان باشد و کاندیدای بالفعل و بالقوه در برابرش یکسان دیده شود.

اقدام امروز دکتر حسینی شاهرودی در نوع خود عجیب بود حال باید دید که واکنش ستاد انتخابات استان سمنان و شهرستان شاهرود در این باره چیست و در نهایت دیگر کاندیدا ها چه اقدامی را اتخاذ می کنند آیا صحبت سخنرانی در درون ستاد انتخابات شاهرود به آن ها هم داده می شود؟

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. وای وای وای البته این قلدری حسینی پایان دارد مردم هم میفهمند

    زمانی که جوانان شاهرود صورتشان نقره ای شد که دیرشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 3 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن