اجتماعیاستانسیاسیشاهوار

فرمانده سپاه ناحیه میامی معارفه شد/ فلاحتی رفت کشاورزیان آمد

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا آئین تودیع و معارفه فرماندهان سابق و کنونی سپاه ناحیه میامی صبح چهارشنبه در حالی در سپاه میامی برگزار شد که طی حکمی از سوی فرمانده سپاه استان سمنان سرهنگ کشاورزیان به‌عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه میامی انتخاب شد.

فرمانده سپاه استان سمنان در این مراسم با بیان اینکه مردم ایران با تفکر بسیجی از فتنه ، تهدید و توطئه دشمنان به سلامت عبور کرده‌اند ، همانطور که در دفاع مقدس نیز این روحیه موجب شکست دشمنان انقلاب و نظام اسلامی ایران شد، گفت: بسیج تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده است.

حمید دامغانی بیان کرد: مبنای شکل گیری شجره طیبه بسیج تبدیل تهدید و توطئه های دشمنان به فرصت برای اعتلای انقلاب است.

وی با بیان اینکه دشمنان در اربعین امسال نیز به دنبال آشوب بودند ، تصریح کرد : با طراحی سرویس های جاسوسی دشمنان قرار بود برخی منافقان در حوادث گذشته نقش آفرینی کنند، اما با درایت مردم و دستگاه‌های امنیتی و انتظامی تلاش مذبوحانه آن ها خنثی گردید .

احمد ملایری فرماندار میامی نیز در این مراسم گفت : بسیجیان در صحنه‌های حساس با پیروی از ولایت فقیه از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی پشتیبانی می‌کنند.

وی با اشاره به حضور بسیجیان در عرصه های مختلف اظهار کرد : جوانان ایثارگر شهرستان میامی در راستای توسعه و محرومیت زدایی شهرستان نقش پر رنگی دارند.

در این مراسم همچنین از خدمات سرهنگ فلاحتی که هفت سال فرمانده سپاه ناحیه میامی بود و به‌افتخار بازنشستگی نائل آمد، تقدیر شد.

سرهنگ کشاورزیان پیش‌ازاین مسئولیت جانشینی سپاه ناحیه میامی را عهده‌دار بود.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 3 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن