اجتماعیاخبار ویژهاستانسیاسیشاهوار

همتی در سمنان و کریمی در شاهرود برای انتخابات مجلس ثبت نام کردند/ تنور رقابت داغ تر شد

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، احمد همتی نماینده سمنان، مهدی شهر و سرخه با حضور در فرمانداری سمنان برای حضور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

با این حساب تمام چهار نماینده استان سمنان یعنی حسینی، همتی، حسن بیگی و کاتب در حوزه های انتخابیه شاهرود و میامی، سمنان، مهدی شهر و سرخه، دامغان و همچنین گرمسار و آرادان برای حضور در انتخابات ثبت نام کردند.

همتی چهره نزدیک به اصلاح طلبان است.

در شاهرود نیز محمد مهدی کریمی مدرس دانشگاه و فرماندار سابق میامی و چهره نزدیک به اصلاح طلبان به فرمانداری رفت تا در حوزه انتخابیه شاهرود و میامی ثبت نام کند.

گفتنی است عصر امروز نیز رضا آرین دیگر چهره نزدیک به اصلاح طلبان برای انتخابات نام نویسی کرد تا روز جمعه را روز ثبت نام چهره های نزدیک به اصلاح طلبان بدانیم. هرچند هیچ کدام به طور کلی اعلام نکرده اند که قرار است با پرچم اصلاح طلبی وارد کارزار شوند و تنها کارنامه آنان نشان می دهد که از چهره های نزدیک به اصلاح طلبان هستند.

از سوی دیگر انتخابات محلی مانند شورای شهر و مجلس کمتر به گرایش های سیاسی افراد نزدیک است و عموماً مسائل شهرستانی، قوی قبیله ای و خویشاوندی و در معدود مواردی برنامه افراد مد نظر رای دهندگان قرار می گیرد.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن