اجتماعیاخبار رواناخبار ویژهاستانراه و شهرسازیسیاسیشاهوارشهریگزارش

یک غوغای پوچ علیه ادارات کل مستقر در شاهرود/ رسانه های سمنانی دست به کار شدند

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، منوچهر فخری، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان روز گذشته از روند اجرایی پروژه پله برقی و آسانسور ایستگاه راه آهن سمنان بازدید می کند و در جریان این بازدید می گوید: مردم از وعده های عمل نشده مدیریت راه آهن شمال شرق(۱) در رابطه با افتتاح و راه اندازی پله برقی ایستگاه های راه آهن سمنان و شاهرود خسته شدند.

فخری می افزاید: متاسفانه علی رغم پیگیری ها و بازدید های مستمر حوزه معاونت امور عمرانی استانداری سمنان، قول ها و وعده های داده شده، از هفته ای به هفته دیگر موکول شده و مردم نیز از روند این بد قولی ها ناراضی هستند.لذا ما نیز از عملکرد مدیریت راه آهن شمال شرق(۱)، در خصوص این موضوع گله مند و ناخرسندیم.

وی می گوید: لازم است جهت رفع مشکل مردم عزیز، در اسرع وقت و کمترین زمان ممکن به قید فوریت، مجموعه مدیریت راه آهن شمال شرق(۱) ، نسبت به راه اندازی پله برقی و آسانسور ایستگاه های راه آهن سمنان و شاهرود اقدام ‌نمایند.لازم به ذکر است در غیر اینصورت و تکرار بدقولی ها، مراتب از طریق راه آهن کشور پیگیری خواهد شد.

در عین حال اما رسانه های سمنانی به این امر واکنش نشان می دهند تا جایی که کار را به عدم کفایت ادارات کلی که در شاهرود مستقر هستند ربط می دهند آن هم برای یک پله برقی!

در مقابل اما رسانه های شاهرود نیز در برابر این هجمه موضع گرفتند برای مثال شاهرود نیوز نوشت: سوژه تکراری عدم راه اندازی پله برقی ایستگاه سمنان آنقدر نزد مردم و افکار عمومی لوث گردیده که بیان آن پس از ایراد چندباره مسئولان و توضیحات چندباره و البته قانع کننده مدیرکل محترم، سوالات خاصی را در اذهان عمومی متبادر میکند.

اینهمه غر و لند برای یک پله برقی؟ یعنی تمام مشکلات عمرانی استان حل شده که جناب فخری(سمنان) انقدر برآشفته شدند و فرمودند اگر کار را حل نکنید از طریق مسئولان کشوری اقدام میکنیم؟

البته جای بسی تقدیر و تشکر از ایشان را داریم اما ایکاش همه پروژه های مشترک مرکز استان و شاهرود، یک لنگش در سمنان می لنگید تا شاهرود همیشه ازین اصلاحات بهره مند میشد. خداوکیلی اگر تنها پله برقی شاهرود به زمین مانده بود،بازهم با همین پیگیری قدرتمندانه وارد میدان میشدید؟ اگر جوابتان مثبت است،یک نمونه پیگیری مشابهه در شاهرود را مثال بزنید.. بازهم جهت رفع شائبه ، ما از آقای معاون مچکریم و تنها خواهان نگاهی مشابهه برای پروژه های اینچنینی در شرق مظلومیم..

در ادامه باید گفت بلافاصله کانال استانداری سمنان که متوجه این شیبطنت های رسانه ای از سوی سمنانی ها شده بود نوشت: در پی بازدید دکتر فخری ، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار از ایستگاه راه آهن سمنان  و انتقاد وی از تاخیر در راه اندازی پله برقی دو ایستگاه راه آهن شاهرود و سمنان ،  فرشاد زاد خور ، مدیر کل راه آهن شمال شرق (۱) با ارسال توضیحی اعلام کرد : با تصمیم جدید اداره کل راه آهن شمال شرق(۱) ، این پروژه در  پایان دی ماه سال جاری به بهره برداری خواهد رسید .‌

متن پیام زادخور مدیرکل راه آهن شمال شرق(۱) به این شرح است: با سلام و احترام به استحضار می رسانم ؛  با حمایت های اولیای استان و خصوصا معاونت محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری با خلع ید پیمانکار قبلی و انتخاب پیمانکار بومی ، طبق برنامه زمان بندی  پروژه پله برقی دو ایستگاه  سمنان و شاهرود ، ان شاء الله پایان دیماه به بهره برداری می رسد.

بابت تاخیرهای ناخواسته که صرفا” ناشی از  خلف وعده پیمانکار قبلی به بهانه شرایط اقتصادی و نوسانات نرخ ارز بوده است در همین مجال یکبار دیگر از مردم فهیم استان عذرخواهی می گردد.

به نظر می رسد شیطنت های رسانه ای در سمنان علیه ادارات کلی که در شاهرود حضور دارند ادامه دارد گاهی برای یک پله برقی! گاهی برای یک اداره کل راه

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − یک =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن