شاهوار

افتتاح بیمارستان میامی در دهه فجر/ ارتقای خدمت رسانی به مردم شرق استان

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، سید حسن حسینی شاهرودی در مراسم افتتاح طرح های علوم پزشکی در شاهرود بیان کرد: بیمارستان ۳۲ تخت‌خوابی میامی که هم‌اکنون توسط پیمانکار در مراحل تکمیل فیزیکی و عمرانی است، در دهه فجر آماده افتتاح می‌شود.

وی افزود: ما قول مساعد برای حضور وزیر بهداشت در مراسم افتتاح این بیمارستان را نیز اخذ کرده‌ایم.

حسینی شاهرودی به موضوع افتتاح اورژانس شاهرود نیز اشاره داشت و گفت: برای این طرح که بزرگ‌ترین اورژانس شرق کشور محسوب می‌شود ۳۸ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته‌شده که تاکنون ۳۰ میلیارد تومان آن هزینه شده است.

نماینده شاهرود ومیامی افزود: کسری اعتبار اورژانس بیمارستان امام حسین(ع) شاهرود با توجه به اینکه این منطقه در کریدور شرق-غرب کشور قرارگرفته و سالانه میزبان میلیون‌ها زائر رضوی و طبیعتاً تصادفات گوناگون است، با قول مساعد وزارت بهداشت تأمین خواهد شد.

وی گفت: همچنین مرکز درمان ناباروری بیمارستان بهار شاهرود که امروز شاهد افتتاح آن بودیم می‌تواند از تردد بیماران شهرستان‌های شاهرود و میامی به شهرهای بزرگ‌تر برای انجام مواردی چون آی وی اف، جلوگیری کرده و خدمات خوبی را به مردم منطقه ارائه دهد.

حسینی شاهرودی ضمن بیان اینکه امروز بالگرد حاضر در اورژانس هوایی شاهرود استیجاری و متعلق به ناجا است، بیان کرد: اورژانس شاهرود به‌واسطه اهمیت کاری که می‌کند، نیاز به بالگرد اختصاصی دارد.

وی افزود: خوشبختانه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قول مساعد برای تخصیص بالگرد اورژانس به شهرستان شاهرود را داده وان شاالله بالگرد مورد نیاز این بزرگ‌ترین اورژانس شرق کشور تأمین می‌شود.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن