اجتماعیاخبار ویژهاستانخانوادهشاهوارشهریعلم و دانشفرهنگی

میزبانی آموزش و پرورش شاهرود از رمال و جن گیر/یک طاهری دیگر دوباره ظهور کرد + عکس و فیلم

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، سالن آمفی تئاتر مجموعه کانون ملی شهید بهشتی آموزش و پرورش شاهرود ۸ شب میزبان فرد و همایشی باصطلاح انگیزشی! بود که فردی به نام استاد آرام! که خود را دکتر می خواند در آن به آموزش روش های ایجاد انگیزش و یافتتن هاله ماه در انسان می پردازد.

تعییر نام وی از جمشیدهاشمی به امبر آرام، شائبه تغییر هویتش را بوجود می آورد

هنوز به یکماه نمی رسد که اداره کل اطلاعات استان، همایش های هشدارگونه و بیدار کننده با عنوان «رنگ ها و نیرنگ ها» در محل سالن همایشهای البرز شرقی و با هدف آگاهی بخشی به مسئولان و حتی کارکنان دستگاه های فرهنگی و اجرایی برگزار کرده تا از به دام افتادن مردم و خانواده ها در دام مروجان مرموز بی اخلاقی و انحرافی برحذر باشند.

این فرد که نه تحصیلات دکتری و مشخصی دارد و نه سابقه ای از آن دست مروجان خرافاتی چون عرفان حلقه یا عرفان های کیهانی است که اعتقاد دارند درد های بشر ریشه در ماوراء و کیهانات دارند همان نکته ای که محمدعلی طاهری را تا طناب دار برد!

اما گویا طاهری ها و حلقه های انحرافی را پایانی نبوده و رشد کرده اند نمونه شان همین مستر آرام! که شاهرود را مدتی است ناآرام کرده و گویا مسئولیتش را هم کسی گردن نمی گیرد.

بررسی واقعیت رفتاری و عملکردی اینگونه اشخاص و جریانها، سوء استفاده از احوالات روحی و روانی افراد بویژه زنان است؛ مسائلی نظیر افسردگی، پریشان ذهنی، اضطراب، دغدغه های روحی و روانی، ترس از مرگ و عالم پس از مرگ که ریشه اصلی آن در دوری از معنویات است.

به گفته کارشناسان روانشناسی معناگرا غالبا افرادی به این مسائل دچار می شوند که با نوعی معنویت بیگانه بوده و از آنجا که سرشت انسانی با مفاهیمی همچون مبداء و معاد گره خورده و ناگزیر از حل ذهنی و معنایی در انسان می باشد و افراد بجای دنبال کردن شبهات و سوالات ذهنی به سراغ بدل های سریع الذهن می روند.

وجود جن و اقدامات غیرقابل انکارشان البته به واسطه اعمال خلاف شرع انسان ها و نیز نیروهای روحی و ماورائی انسان همچون مرتاضان هندی، امری مسلم و حقیقی لکن دنباله روی و پیگیری آن امری انحرافی است که مسئولان و دست اندرکاران امر باید مراقبت نموده و رفتاری مسئولانه داشته باشند.

ترویج رمالی و جن گیری و شفا دهی با دست خالی و بقول خودشان انرژی درمانی مواردی نیست که مردم مومن شاهرود از آن به راحتی بگذرند آن هم در مجموعه آموزش و پرورش که باید مروج اخلاق دینی و اسلامی باشد نه رمالی و خالی بندی!

اینکه هرکس بیاید پولی بدهد و سالن آموزش و پرورش را بگیرد و به سالن رمالی بدل کند آب هم از آب تکان نخورد نکته ای عجیب است.

آن هم همایشی که در آن به گفته شاهدان عینی مستر! (استاد) مرد! از یک زن درخواست می کند که به بدنش دست بزند و او را روی سن آورده و زن نامحرم را لمس می کند بدون آنکه طبیب بوده یا در جایگاه پزشک باشد و قربان صدقه اش می رود تا اضطراب و روان پریشی را ازو دور کند آن هم در شاهرودی که دیار عالمان دین و اخلاق است.

چه بر سرمان آمده که آموزش و پرورش مان مروج رمالی می شود و خرافاتی که از دعا نویسی بر تن نامحرم تا دست زدن به او و شفا خواستن از کسی جز خدا دور از شان مردم است در آن ترویج می شود.

باید دید واکنش مسئولان چیست؟ چه کسی اصلاً مجوز این کار را داده و چرا چنین افرادی در شاهرود برنامه اجرا می کنند و آب از آب تکان نمی خورد.

همایشی که از هر کس ۳۹۰ هزار تومان پول دریافت کرده تا به انان هاله نور و روش های غیر علمی و دینی و حتی غیر قانونی سودجویانه را ترویج بدهد.

قاعدتا باید با چنین رفتارهایی برخورد کرد.

بررسی سوابق ، اندیشه ها و اقدامات آرام ارتباط معناداری با جن گیری و رمالی دارد. علاقه شدید وی به هیپنوتیزم، انرژی درمانی و مغناطیسم درمانی، متافیزیک! و فراروانشناسی! رمالی و جن گیری را براحتی به ذهن متبادر می کند.

 

اشرفی استاد حوزه علمیه خواهران شاهرود می گوید: اینها افرادی با سواد ناکافی و دارای انحرافات فکری و رفتاری بوده و نه تنها هرگز مورد تائید حوزه علمیه نمی باشد بلکه آن را شارلاتانیزم می دانیم و از دستگاه های مسئول بویژه آموزش و پرورش، اداره فرهنگ و ارشاد، اطلاعات و امنیت خواستار مقابله جدی با این قبیل نحله های انحرافی هستیم.

دکتر ایرج خسروشاهی و روزبه بهبانی نیز متخصص در علوم فرق با رد این قبیل اقدامات آن را فاقد سندیت علمی دانستند

طاهری هم به «نام خدا» می گفت اما منظورش نه الله خدای یکتا بلکه اجنه و شیاطین بود که خداوند متعال در قرآن نیز می فرماید «یعبدون الجن و هم به یومنون» جن را عبادت می کردند و بدان ایمان داشتند و وقتی می گفت به نام خدا منظورش خدایگان خود یکی از اجنه بوده است

گفتنی است راه ورود اجنه و شیاطین به انسان را خود او و از سر جهل و نادانی باز می کند. آنها که راه گناه و حرام را برمی گزینند به دام نزدیکترند.

همچنین راه جلوگیری از افتادن در دام شیاطین ، اعتقاد به خدای یکتا، اقامه نماز و عمل به دستورات خداوند متعال است

مراسم جن گیری محمدعلی طاهری / برای کودکان و نوجوانان توصیه نمی شود!

مستند حلقه شیطان درباره عرفان حلقه همراه با اعترافات محمد علی طاهری

پشت پرده اعتقادی عرفان حلقه

اعترافات تکان‌دهنده آسیب‌دیدگان عرفان حلقه/ حکم اعدام برای طاهری کم است/ می‌خواستم به خدا برسم به شیطان رسیدم

طاهری می‌گوید شیطان تنها موحد عالم است

 

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت + بیست =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن