اجتماعیاخبار رواناخبار ویژهسیاسیشاهوار

فرماندار شاهرود خبرنگاران را به شورای اداری راه نداد /پشت در بسته چه خبر است؟

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، یکبار دیگر شاهد اوج کج سلیقگی در شهرستان شاهرود بودیم این بار اما در درون فرمانداری ویژه این شهرستان و با عدم دعوت از خبرنگاران و عدم حضور آنان در شورای اداری؛

شورای اداری مغز تصمیم ساز و مهمترین جلسه یک شهرستان از لحاظ ارزش های خبری است که اگر قرار باشد خبرنگاران این جلسه را پوشش ندهند دیگر چه الزامی دارد دیگر نشست های درون فرمانداری را پوشش دهند!

در حالی فرمانداری شاهرود از ورود خبرنگاران جلوگیری کرده که اوضاع روابط عمومی اش نیز خوب نیست که حداقل خبرنگاران بتوانند از این طریق به اخبار دست یابند.

بیش از یکسال است که خبرنگاران هیچ خبری را از روابط عمومی فرمانداری دریافت نکرده اند و صرفاً چند عکس خالی در روی یک کانال تلگرامی و گذاشتن اخبار ساعت ها و برخی مواقع یک روز پس از برگزاری جلسه تمام فعالیت روابط عمومی فرمانداری شاهرود است.

اگر قرار نیست مردم از فعالیت ادارات و فرمانداری با خبر شوند پس چرا عکس های نشست فرمانداری منتشر می شود اگر قرار است عده ای خاص دعوت شوند پس دیگر چرا از ورود بقیه جلوگیری می شود.

از سوی دیگر مردم انقلاب کرده اند تا درهای بسته ادارات و اتاق های مدیریتی باز شود نه اینکه دوباره به درهای بسته بخوریم. مردم انتظار شفاف سازی دارند آن هم در نزدیکی انتخابات.

به واقع چه چیز محرمانه ای قرار بوده از سوی فرماندار و نماینده شاهرود و میامی در مجلس بیان شود که ۹۰ دقیقه سخنرانی می کنند در حالی که کسی نباید از سخنان با خبر شود؟

کاش روزی روابط عمومی فرمانداری روزی به این درک برسد که ارسال اخیار آن هم نهایتاً ۲۰ دقیقه بعد از جلسه یکی از رسالت ها او است همچنین ای کاش روزی برسد که فرماندار شاهرود هم اهمیت حضور خبرنگاران را درک کند.

در خاتمه باید پرسید حضور حسینی شاهرودی که امروز نامزد انتخابات است در نشست محرمانه با مدیران چه معنایی دارد؟

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 7 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن